Peaaegu ideaalne nädal

Praegu on nii, et Soni ja Vilips on broneeritud. Kui kõik läheb plaanipäraselt, siis koju lähevad nad pärast septembrit, kui nende tulevane pere on reisil ära käinud.
Poiste ühispilt hakkas netis oma elu elama ja kuidagi jõudis see ka ühe noore paarini, kes tahtsid jõmpsikaid oma silmaga näha. Käisid vaatamas, ja käisid teist korda veel.
Kuidas sa aga valid, kui kõik kolm on nii armsad. Valida üks või kaks. Lõpuks jäi ikka nii, et poisid koos. Anna andeks, ütlesid nad armsasti Kisensele. Sellest pole midagi, ütlesin mina. Mõtlesin ka.
Alati ju valitakse keegi kõigepealt ja pealegi ei ole teada, kas äkki hoopis Kisense esimesena koju ei lähe. See, et kahele nö tavalise välimusega kassipojale on kodu olemas, on nii rõõmustav! Päriselt rõõmustada julgen küll aga siis, kui kõik kujunebki nii, nagu lubatud. Noored on toredad, praegu usun küll, et kõik läheb hästi nüüd ja tulevikus.
Kolmik tegelikult natuke kardab võõraid, nagu välja tuleb. Mängides sulab aga see pisike kartus veel väiksemaks. Päris sama julgelt võõras süles või kättevõtmisel nad ei ole kui minuga. See kõik muutub, ma tean.

Kasutan praegu tühja korterit, kus lasen lastel joosta. Olen neid jätnud mõneks tunniks ka omapead, et väikesed kiired varsad saaksid suures koplis hullata. Ja oh seda jooksmist seal!
Ma ei ole jõudnud pildistada ja nendest rakettidest ma ei saagi korralike pilte, aga ettekujutuse toimuvast saab siit::

Nädala lõpp tõi kaasa kodupakkumise ka Kisensele. Tuli tore, sooja tooniga kiri. Lastele Kisense väga meeldib. Neli last, oma maja. Mina aga ei saanud üle ega ümber, et soov on kassiga pärast harjumist hakata õues käima.
Mõnikord õueskäimine ei ole 100% takistuseks kojuandmisel. Kõik sõltub… Ma alati kuulan ära, mismoodi kodupakkuja seda plaanib ja milline on suhtumine. Siin tegi otsustamise eriti raskeks see, et oli igati aru saada, et väga hoolitakse. Küll aga ei saa seal lubada, et neli väikest last võtavad sama vastutuse, mis täiskasvanud. Ja õueskäimise soov jäi alles ka pärast pikki kirju.
Pean tunnistama, et pani mõtlema. Mul ei olnud halba tunnet ega kõhutunnet ega midagi, mis oleks teinud äraütlemise lihtsaks. Puhas mõistuse hääl. Oma maja. Väikesed lapsed. Õue saav kass. Ei.
Ja nii Kisense potentsiaalselt väga toredast kodust ilma jäigi. Pakkusin ka alternatiivi, aga kolmekuused olid liiga suured.
Oh kuidas mulle see etapp hoiukodunduses ei meeldi.
Alati on variant, et saame kindla vastuse, et kass õue ei pääse, aga tegelikult sellest hiilitakse mööda. Järgmine variant on kodu, kes ütleb ausalt, et kass hakkab õues käima, aga teeb kõik, et oleks turvaline.
Kuidas neid kaaluda? Mis on õige?
Kas Kisense ootab nüüd veel mitu kuud, sest ma lasin neljal väikesel mängitajal temast ilma jääda? Pere, kes tegelikult ka tahtis just väikest mustvalget Kisenset. Oeh…
Aga ikkagi – mu süda oleks jäänud valutama ja seesama mõistuse hääl ütleb, et ega see viimaseks pakkujaks jää.

Nii et meie igapäevased võitlused, kas trio saab enne vannitoast välja, kui mina sisse, jätkuvad.
Söövad palju ja liivakast täitub ka kiiremini, kui ma koristada jõuan.
Olen tänulik puidugraanulisponsorile. Mis ma küll teeksin, kui ei saaks neid kotte naabermajast järjest koju vedada. Sinna nad kahe aitaja maagilisel jõul ilmuvad ja mõnikord lausa ukse ette.
Ja kuna ma pole jõudnud korralike pilte teha, siis hoopis üks kaamerauni sobib siia vihmasese päeva postitusse.

 

Sain eile aru, et olen peast ikka täitsa kassistunud – sõitsin bussijaamast koju ja kui salvestis ütles, et peatus on Püssirohu, siis mina fikseerisin, et Ussirohu.
Peabki varsti jälle andma 🙂

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.