Õhust ja armastusest

Millest elavad kassipojad, kui nad ei söö…

Vusserite giardiaasi ravi algas edukalt, aga ühel hetkel kadus jälle isu ja kasti sisu hakkas käest minema. Meie hea käpahoidja tuli jälle väikeseid põrnikaid üle vaatama ja tõi koju kätte giardiatesti, mis sellest proovist ja minu võetuna näitas negatiivset. Mis siis ometi viga…
Laupäevaks oli kliinikuaeg, kas siis vaktsineerida või edasi ravida.
Kassipojad laupäevaks mõned korrad oksendasid, ei söönud, võtsid alla, vahel natuke juurde ja no muidugi ei mingit vaktsiini.Terve see aeg nad ainult möllasid ja mängisid, aga nagu arst ütles, neil iiveldab, kõhus ei ole hea olla ja nii nad toidust loobuvadki.

Veri ei olnud neil ka päris korras. Kliinikus selgus, et mul jäi koju maha igaks juhuks kokku kogutud kakaproovid, aga kuna oli vaja leida haige olemisele põhjus, siis oli tungiv soovitus ära tuua. Nii ma takso võtsingi ja oma rumalat pead kirusin. Endale mitteomaselt ei teinud ma kliinikus ühtegi fotot.
Tagasi tulles selgus, et uus giardia proov oli siiski positiivne. Ilmselt toimus taasnakkumine, ravi jätkub nüüd tablettidega ja mina proovin olla ekstra hügieeniline.
Hea seegi, et negatiivsed olid FIV/FELV, Corona, parvo testid.

Järgnev pilt on eilsest õhtust. Hoiatan, kole! Silmad kinni ja edasi kerida, kui kakapildid ei meeldi. Sellise olluse tegi Soni minu nähes. Pärast mängis rõõmsalt edasi.

 

Pean neid nüüd ka sundtoitma, kalorid on vaja kätte saada.
Kisense oli õhtul veid tujutum, aga mu suureks rõõmuks olid nad hommikuks reipad, uut okset ei olnud ja kuna süüa ei tahtnud, siis sellest alustasingi. Päeval kaamerast nägin, et jäetud toit oli ära söödud. Juba on natuke parem!

Eile oli mul veel mõningast meeltesegadust ja just selline ma olengi. Kui muremõtted valdavad või on mingit laadi eriolukord, siis ma kaotan natuke nagu pea. Ei leia enam asju üles näiteks, mis on just seal, kus nad olema peavad.

Üldiselt saan elus siiski hakkama, paanikasse ei ole siiani läinud, isegi kui põhjust oleks olnud, aga tekivad lühised 🙂
Siiani mäletan, kuidas aastaid tagasi tänaval kassi püüdes võidurõõmsalt koos kassiga lahkusime, aga mu käekott koos kõige eluks vajalikuga jäi tänavale maha. Lõppes küll hästi tookord tänu ausatele inimestele.

Niimoodi aga on väikesed kraaded aknalaual. Kaamerapilt. Vannitoas ma seda pildistada ei saa, sest kui ma ukse avan, siis tormavad kolm põrisejat minu suunas nagu ma tuleksin poest ja tooksin neile jäätist või kommi.kaamerapilt

 

Ja kõik need muud klõpsud, mis vääriksid kõik oma kommentaari, aga pole sellel tuulel.

see on fotokapael 🙂


Mõnevõrra rivist välja on mind viinud kurb uudis mu mitu aastat tagasi Telliskivist püütud kass Nuksikust, kellest siingi mõnes postituses mainitud on. Tema jagas elukohta Triitoniga ja Nöpsikuga. Nuksik läks koju mais 2018 ja hakkas seal mühinal sõbralikuks arenema. Juulis 2019 läks ta aga üle vikerkaare 😦  Järjest hakkasid tulema suured tervisemured ja operatsioon ning siis oli juba ootamatu kasvaja võimust võtnud.
Ma ei ole niimoodi nutnud pärast Kiusu lahkumist ja siiani võin kasvõi keset tänavat jälle pihta hakata, kui mõtlema hakata. Kuidagi nii on, et mõni kass on hinges ja sealt ära ei lähe, kuigi enam iga päev ei kuule ega mõtle. Et ta sai kodus voodis magada ja palju hellust, lohutab veidi.

Lisaks on üks projekt, kus peaks töötama meie lõks ja kus peaksin mina suutma nõu anda ja suunata, aga “projektijuht” on üks omamoodi inimene, kelle peale päris kõiges loota ei saa. Ise aidata ma kahjuks ka ei suuda. Mõtlen iga päev ja kardan, loodan.

On ka üks vanem proua, kes minu väikesest abist teatud määral regulaarselt sõltub, aga kes ennast ja ka oma kassi samuti mõistlikul kombel aidata ta ei luba. Ei minul ega kellelgi teisel.

Olen jõudnud sinnamaani, et pelgan iga telefonihelinat ja uut muret.

Ahjaa, viimase kahe nädala sees on kodus olnud ka kaks uut pissi-intsidenti. Garderoobis oli suur loik ühel nahast reisikotil (nägemist) ja diivan+diivanipadi.
On keegi, kellele see olukord siin ei meeldi.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.