Olen kõige tähtsam

“Kallid vusserid, istuksin teiega siin terve öö, aga selg jääb vastu kapinuppe haigeks ja kõik muu on kodus tegemata. Praokil akna vahelt kuuleb tõusvat tormi. On nii hea, et olete siin soojas ja hoitud.”

Tõusin just ja tulin kirjutama. Pikalt jälle ei tee täna, panen vähemalt pildid, muidu varsti kaob järg.

Põnnid pistavad mind näheks kisama – kolmehäälne iiiiiiii! Ronitakse üle aia, mööda mu säärt üles, saaks ainult sülle ja tähelepanu. Esimene hääletu susin on ammu kadunud ja olen neile nüüd emme.
Tööl jälgisin ja muretsesin täna, lapsed magasid u neli tundi! Mõtlesin, et nüüd on kuskil vaateväljast eemal ja kinni puntras, aga lõpuks ilmusid muidugi kõik välja. Võibolla magavad nagu inimesedki sombuse ilmaga paremini.
Söövad järjest nirumalt, proovin eri konserve ja kana. Krõbinaid ei taheta. Kisense võtab teist päeva kaalus alla 😦 Proovin siis teda suunata ja toita nii nagu õnnestub. Teistega on enamvähem, kõigu siia ja sinna.
Muidu aktiivsuselt ei ole vahet, kõik on üsna pöörased kirbud! Mul on õnneks hea nõuandja interneti kaugusel, nende päästja ja päästekorraldaja, tulevane loomaarst. Ka Frode ja Tille esimene käpahoidja. Igatahes on nii natuke julgem ja mured saavad jagatud, rõõmud ka.

Nüüd siis mõned senised pildid ja nädalavahetusel vist pikemalt. Tahaks mõned portreepildid ikka ka saada. Kisense on hea poseerija, aga teised on kaootilises liikumises kogu aeg. Soni on ainult siuh ja viuh, ei saa teda üldse kaadrisse. Niipalju siis u 130st kaadrist kannatabki näidata.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.