Rõõmus lasteaed

Simmo ja Sia on saanud umbes nädal aega korteris vabalt kapata, kui olen ise kodus ja jälgimas. Kui esimene päev läks uurimisretkedele ja nuusutamistele, siis nüüd kihutatakse otsejoones vannitoast välja. Keegi ei pidurda.
Süsteem käib nii, et hommikul vara lähen MMM juurde, toidan ja koristan, siis panen SS-ile ja suurtele söögid. Siis lasen neli suurt rõdule boksi ja Trini ning Triiton jäävad või lähevad magamistuppa, kuhu lasteaed ei saa. Uks on küll viimasel ajal natuke praokil, aga nad ei oskagi sinna minna, kuid teised saavad piiluda ja liikuda. Las olla oma rahulik koht neil, kes seda vajavad.
Kui kõik on söönud ja oma kohtadel, saavad SS lahti. Mina võtan kohvitassi ja asun etendust vaatama. Näiteks täna on nad möllanud kaks ja pool tundi järjest. Ühel päeval olin nendega päris mitu tundi järjest, siis nad väsisid ära ja tulid mulle kõhu peale nurruma ja magama 🙂 Kes ei tahaks selliseid kassipoegi?
Kahjuks ei ole keegi neid seni tahtnud…

Söögist armastavad nad väga lihakraami. Ostsin näiteks kallihinnalise 260-grammise delikatessveisehakkliha paki, see hingati vähem kui poole päevaga sisse. Kugistades. Konserv läheb ikka ka, aga vahel jäetakse alles. Krõbinaid süüakse ainult toidu sisse peidetuna.

Päeva jooksul saavad nad veel mitu korda jooksma, nii nagu ma kodus olen. Üritan neid jälgida ka, aga juhtub ikka asju. Simmo kukkus ahju otsast otse alla, see on rohkem kui kahe meetri kõrguselt. Ma pidin ära minestama suurest ehmatusest ja kuigi oli peaaegu öö ja ma pidin minema teisi põnne toitma, siis jäin teda jälgima, hoidsin süles ja paitasin lõputult. Jumal tänatud, Simmoga oli kõik korras, kuigi kukkumine oli hirmus näha.
Kõik kassid (va Triiton ja Trini, kes neid pigem kardavad) panid lastele alguses käpaga vastu nina. Nüüd teevad nad seda siis, kui putukad väga tüütuks muutuvad. AD isegi natuke mängivad ja jooksevad koos nendega ja Leila on jätkuvalt uudishimulik. Triinu naudib seda, et saab olla jälle vannitoa aknal või pesakastis.
Simmo ja Sia on täiesti kartmatud ja imelised koduvalmis kassipojad. Mina ei tea, kuidas ma suudan neid loovutada, aga ma suudan. Noh, võib ka juhtuda, et kui enne saavad kõik teised kassi pojad Eestis kodu, siis opid teeme veel ise ära ja minu kodune kassilimiidi piir on jälle nihutatud veel kaugemale…
Siin on viimased klõpsud:

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.