See hirmus pai

Väikese asjaliku kassineiu Triniga läheb meil väga hästi. Ma nimelt kiusan teda iga päev ja proovin teha pai. Proovimine on isegi juba liiga lahja sõna, sest ma saangi talle juba pai teha. Peaaegu iga kord, kui ma tahan.
Alustada tasub sellise treenimisega aga siis, kui kass magab. Trini esimesed sügamised-paitamised olengi teinud alati siis, kui ta on jupp aega juba pikutanud ja uniselt aeglase reageeringuga. Ega ta muidu ka ei viitsi väga eest ära minna. Ta nimelt mitte ei karda, vaid ei usalda. Aga see on juba pool võitu, sest voodi alla ma paitama väga ei viitsiks minna.
Olen saanud unist Trinit paitada täiesti klassikalist moodi, ninast sabani. Ergas Trini aga lubab ennast lõua alt ja koonu kõrvalt sügada. Silm läheb kissi ja nurr tuleb välja. Varem või hiljem ta tahab siiski eemalduda, aga mis siis, ma tulen varsti jälle 🙂
Trini on tõeliselt vahva kass, sobib siia komplekti ideaalselt. Maadleb kõigiga, kes ette jäävad ja kaissu-kõrvale ronib sellele, kes lubab. Mängib lõputult ja on üldse rohkem kassipoja mõõtu. Söögiajal ma pean natuke valvet pidama temaga, sest ta nokitseb oma konservi või lihapalu aeglaselt nautides ja mõni “suur vend” ahmib muidu tema portsu ka.
Karv on tal igatahes juba siidine ja läikiv.
Oleks hirmus tore, kui leiduks keegi, kes tahaks Trinit ise edasi taltsutada. Tema arengust on nii palju rõõmu ja ma jagaks seda hea meelega.
Jätkame unistamise, lootmise ja paidega!

img_5482img_5505

img_5504

img_5488img_5512img_5517img_5383

img_5380

img_5377

WordPress õnnitles mind viie aasta täitumise puhul selles blogis. Nii palju on vahepeal muutunud ja muutub veelgi, aga kes teab, äkki jaksan veel ühe viisaastaku 🙂

Advertisements

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

w

Connecting to %s