Peidukassid

Nädal on nii kiire olnud, et kassikamba pildistamiseks pole aega jätkunud. Jagan lihtsalt kahte toredat hetke, mis mind muigama on pannud.
Mul on kombeks enne kodust lahkumist kassid üle loendada, et keegi kuskile kinni poleks jäänud. Häbi mulle, aga ühel õhtul unustasingi Leila rõdule umbes kella üheteistkümneni, õnneks magamistoa lahtiseks aknast kuulsin piuksumist.
Leila on see tüüp, kes võibki rõdul tundide kaupa istuda ja nii mu aju trikitabki, et küllap ma kümnendal korral ta ikka tuppa meelitatud sain. Peab kontrollima, ei saa teisiti.
Hiljuti aga olid mitu kassi korraga kadunud ja kõik tavalised kohad neid ei peitnud. Lõpuks avastasin Triitoni, Durani ja Trini garderoobi kõige tagumisest nurgast, kuhu ma pean läbi riiete end kaevama. Talvevarustuse on ka paharetid kuidagi välja kaevanud 🙂IMG_4301
Ühel päeval aga, kui külalised olid ja argloomad magamistoa nurkadesse kohe ei pääsenud, siis avastasin Trini hoopis uuest turvakohast.IMG_4936
Külalistega ongi nii, et Triitonit ja Trinit nad tavaliselt ei näe. Teised tulevad varem või hiljem eputama, eriti Koma.

Advertisements

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

w

Connecting to %s