Sõbralik?

Tasakaalustamaks eelmise Trinipostituse kurjaendelist pealkirja, saadan kosmosesse hoopis hea sõnumi, mis sest, et küsimärgiga.
Tegelikult on igal juhul veel vara midagi paika panna tänavakassi kohta, kes alles esimesi samme teeb tubases elus, aga igal juhul on need sammud põnevad. Närvikõdi on vist selle tunde nimi, mida ma tajun, kui Trini toas olen – vara on veel kindel olla, kuidas ta käitub ja mida oodata on.
Trini on nüüd igal juhul puurist vaba ja peab leppima sellega, et inimene tuleb täitsa lähedale.
Esimese ööpäeva ta puuri lahtisest uksest välja ei tulnud. Praeguseks aga ta puuris üldse olla ei taha, aga pääsu pole, söögi panen sinna. Ja söök – see tähendab kõike!

see kõik on minu?

see kõik on minu?

see kõik on minu!

see kõik on minu!

serveeri kiiremini!

serveeri kiiremini!

Ma pean tegelikult vist toidukoguseid vähendama hakkama, sest ma arvan, et ta on u kilo juurde võtnud selle suure mugimisega. Tünni moodi kassi pole küll vaja.
Trini pikutab põhiliselt üsna vannitoa põranda keskel või kapi kõrval – just seal, kust mul vaja asjadele ligipääsu sahtlist või riiulist. Nii ma siis olen vaikselt lähenenud ja õnneks Trini pigem läheb eemale, aga mitte kiiresti ja kohe, vaid pean selgeks tegema, et mul ikka tõesti on vaja seda sahtlit tema selja tagant avada.
Hommikuti tervitab ta mind piiksumisega ja kügeleb mööda nurki ja ääri, nii et mul on jälle keeruline toit tema puuri saada, olemata kindel, kas ma mõne käpahoobi ka saan.
Ta on täiesti ettearvamatu – võib nurruda, nühkida vastu mööblit, tulla päris lähedale, aga piisab mu valest pilgust või liigutusest ja kõrvad lidus kähisemine on jälle platsis. Päris kindel ei ole, et ma peksa ei saa, sest ta on käppa tõstnud küll, aga näiteks liivakasti puhastamine käib nii, et ta ei lähe kuhugi eemale. Pikutab minust 20 sentimeetri kaugusel ja jälgib rahulikult.
IMG_1754

IMG_1753

IMG_1749IMG_1770
Andy on tal ikka külas käinud, aga tuleb kohe tagurpidi välja ka, sest Trini tormab rõõmsalt juurde ja tahaks teise pikali müksata. Järgneks kohe uksest välja ka, nii suur huvi on teiste kasside vastu. Mis on tore.
Suleridvapai peale aga viskab Trini end külili ja tunneb täitsa vabalt.
Kuna tal kõht pole päris korras olnud, siis lasin teha analüüsi giardiale, aga minu suureks rõõmuks oli see negatiivne. Ajan siis esialgu toiduvahetuse kaela. Kassiasjade ajamisel tuleb vahel naljakaid mõtteid pähe – sõidan mina bussis, kleit seljas ja huuled värvitud, aga keegi ei tea, et mul on kotis kassikaka 🙂

Advertisements

Lisa kommentaar

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Muuda )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Muuda )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Muuda )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Muuda )

Connecting to %s