Skipi kolimine

Skipi elukohas toimus selline muutus, mis temale sugugi hästi ei mõjunud. Juhtus tavaline elu – üks inimene kolis veel sisse, aga Skip hakkas selle peale kummaliselt käituma – märgistama ja tegema äkilisi rünnakuid (mitte midagi eluohtlikku muidugi).
Sõbraks saamisest ei tulnud vaatamata suurele soovile ja prooviajale midagi välja ja kõik elanikud olid stressis.
Nii kolisin Skipi nädal tagasi Kassijaama teiste kasside juurde. Õnneks hakkas ta seal ilusti sööma ja kui pärast esimest jälgimist puurist välja sai, selgus, et talle meeldivad teised kassid väga-väga. Ka paid meelitavad temas nurru välja ja asi pole ehk nii hull, kui selle enda jaoks mõtlesin. Kodusest elust kassi väljakolimine ei ole kunagi parim lahendus, aga mõnikord parimat lahendust ei olegi.

koos Janetiga

koos Janetiga

endiselt ilus poiss

endiselt ilus poiss

Skipi asemele kolis (võibolla ajutiselt) haige silmaga Komandant, kõige suurem sülemõmmik kass, keda ma kunagi kohanud olen.
Blogist jätan ma Koma elu jälgimise siiski välja. Olen küll tema käpakäigu eest vastutav praegu, aga ma ei saa tema igapäevaelust niipalju osa, et sellest oleks mõtet ja võimalik blogipostitustes infot jagada.

Advertisements

2 responses

  1. Sõbranna rääkis Skipi sellise käitumise peale sirgelt oma kogemuse. Kass, kes sissetungja vastu ebasõbralik on, saab aru, et tegemist pole hea inimesega. Tal olnud kahe eelmise austaja puhul kass koheselt oma käitumisega samasuguseid märguandeid teinud nagu Skip. Ja hiljem selguski, et tüübid ei olnud head inimesed. Nüüd on sõbrantsil kutt, kelle ilmudes pole miskit sellist toimunud, kohe üleüldse mittemingisugust vastasseisu.

    Skipile head uut kodu!

    Soovivad Pigu, Pagu, Preili Mia ja Sõjaprintsess Xena

    • Kuigi ma muidu usun kasside vaistu, siis sellel puhul mu mõtted lähevad pigem ikka Skipi kohanemisraskuste poole. Ta sisse kolides samuti pissis valesti, kuni harjus ja natuke mängulisi rünnakuid oli ka, inimene oli lihtsalt väga kannatlik. Seekord otsustasime siiski kassivahetust teha ja Skipil on õnneks praegu kõik väga hästi.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

w

Connecting to %s