Nii tore – Triiton muidugi!

Ma pean jälle Triitonit kiitma. Hakkasin mõtlema, et kes mul siis kõige paikassim kass on. Polegi nii kerge pingeritta panna, sest igaüks tahab pai isemoodi, aga Triiton on kindlasti esikolmikus – tema vaatab mind koju saabudes ja hommikul ärgates jumaldava pilguga, teeb krääks ja küsib pai iga oma keharakuga. Üks teine kass ei tõuse tagakäppadele, et pai kätte saada.
Triitoniga harjutan nüüd ka süllevõtmist. Võtan temast söögikausi juures esikäppade tagant kerest kinni, tõusen ise sirgeks ja viin ta näiteks diivani peale. Täiesti võimalik. Vaatab mind siis segaduses, aga küsib kohe uue pai. Eks ta on osa ajast ikka ettevaatlik ja läheb eest ära, aga mulle nii meeldivad need edusammud! Vahel leian ta minu juures magamast, kui näiteks jalad on sobivasti, et ta saab kuskile õnarusse pugeda. Hommikuti tuleb ta vahel mulle kõhule sõtkuma ja viskab siis samasse pikali.
Väga mängulustlik on ta ka, meetrikõrguste hüpetega pallimängud on tema lemmikud. Pildile ei saa neid mängurallisid ainult kuidagi, sest kaadri varjutavad teised kassid või siis müksab keegi just ebasobival hetkel fotokat hoidvat kätt.
Ühesõnaga – Triiton on ääretult tore kass!IMG_3425
Sobib ka teiste kassidegaIMG_3036

IMG_2992

Triinu vasakul, Triiton paremal

Advertisements

Lisa kommentaar

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Muuda )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Muuda )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Muuda )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Muuda )

Connecting to %s