Hullu ja pööra

Pealkiri käib Leila ja Lembitu kohta – need on praegu parajad nimed neile 🙂 Pägalikud on kogu energia, mis vannitoas elades alles jäi, panustanud üle terve korteri lendamise peale. Täiesti segasel kombel kappavad nad ringi, üks ees, teine järel, siis suunda muutes, kihutades nii ahju otsa kui sealt alla kui ka lihtsalt mööda kogu vaba pinda, mis ette jääb. Leilal jooksu stiilinäide on kõrgele õhku tõusnud esikäpad´- niimoodi naljakal kombel teeb ta eriti hoogsaid jooksusamme. Mõlemad peatuvad korra kratsikat kasutama ja pallirajaga kolistatakse ka ikka nii, et tahaks kõrvad katta. Kui mõni suur kass ette jääb, siis hoidku alt või veel parem, tulgu jooksuga kaasa. AD seda rõõmuga teevadki ja ei lase ennast neist kahest hullukesest häirida. Triiton õnneks enam väga ei stressa, aga uriseb küll, kui lapsed lähedale satuvad.

Sööki lauale ei tohi unustada, varastavad 🙂
Voodi on üles leidnud, seal keeratakse ennast magama, kui lõpuks väsimus murrab.
Toiduga meelitan nad ka vannituppa ööbima, õnneks see toimib. Leila on küll ettevaatlikum, aga ma olen siiski temast kavalam.
Leila on üldse erakordselt energiline põnn. Lemps võtab rahulikumalt, pikutab ja jälgib ikka vahepeal ka, aga Leila kukub ainult jalapealt hetkeks hinge koguma, kui enam ei jaksa. Täiesti segased kassipojad. Tegelikult küll vist normaalsed, aga mul pole ammu selliseid kihutajaid olnud 🙂
Lemps (kes kaalub juba 3 kilo) on võimatult armas – võtan sülle, toetub kohe vastu mu õlga või pead ja nurrub lõputult. Praegugi istub mul süles ja jälgib mu kirjutavaid sõrmi. Leila (kes kaalub kaks kilo) endiselt sülehuviline ei ole, aga ka tema hakkab peale vaadates nurruma, ülitugevalt. Samuti hakkab varbaid liigutama ja näeb eriti nups välja oma veidi naeratava näoilmega.


Eile said nad ka kordusvaktsiinid ja on nüüd kojuminekuks täiesti-täiesti valmis.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.