Fejal külas

Mul oli Fejaga põgus, ent vahva kohtumine. Feja on uues hoiukodus end väga mõnusasti sisse seadnud ja teise kassi ümber oma väikese musta käpa keeranud. Feja on uudishimulik väike nirgike, jälgib oma ilmekate silmade ja pisikese kolmnurkse peakesega teraselt, mida inimene teeb. Järgneb igale poole ja siis sätib end kuskile mõnusasti paika.
Kurritab peenikese kurguhäälega ja teeb sõberkass Black Jackile möödaminnes müksti. Feja ja BJ magavad tihti koos ja lakuvad üksteise kasukaid. Nii et kui Feja kunagi peaks päris kodu leidma, siis seal lihtsalt peab olema teine kass, kes samamoodi sõpra vajab.
Inimene – on natuke varvaste närimiseks (aga seda veepritsini) ja pättusi peab ka vahel tegema, lillepotis kaevama näiteks.
Elu koos Fejaga on kahtlemata armas ja naljakas. Ta ei ole sülekass, aga meelelahutust pakub selle-eest küllaga. Olen natuke lausa kurb, et mul ei õnnestu teda iga päev vaadata ja lõbustatud saada, aga muidugi on tähtis, et tänu tema kolimisele saan mina hoopis Triitonit kodukassiks koolitada.
Siin mõned hetked Fejaga:IMG_0525

IMG_0524

IMG_0522

IMG_0519

IMG_0513

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.