Kassid said rõdu(le)!

Küll on keeruline, kui on rõdu, mida ei saa kuidagi kinni ehitada (nii et väljast ka kannataks vaadata) ja kui on kassid, kelles kahel (Triinu ja Andy) on elu olulisim ülesanne jalgade vahelt rõdule lipsata iga viimane kui kord, kui selle uks avada.
Lisaks ülbitsevad rõdu kohal katusel või äärel kohalikud tuvid ja varesed ning lindude järele äärele hüppamine on väga ahvatlev.

Kiusu ja Triinu oskasid pikki aastaid tegelikult rõdul käituda küll, väikeste eranditega, aga juba teine suvi koos AD-ga on mind pannud nuputama erinevaid võimalusi, kuidas ikkagi saaks sooja ilmaga rõduukse lahti jätta ja ise sealjuures olla vaba tegema midagi muud kui üksisilmi 2-3 kassi (no ja sageli ka rohkem) passima.
Lõplik idee tuli naabrionult, kes soovitas võrguga katmist ja nüüd ongi see töö tehtud – umbes 100 konksukest kruvisin sisse ja võrgu pingutasin selle külge.
Esimesed päevad ütlevad, et asi toimib. Kassid ei tahagi võrgu küljes rippuda ega selle alt välja pugeda, vaid naudivad uusi põnevaid lõhnu ja ruutmeetreid.  Võrgu eemaldamine ja taaskinnitamine käib kiirelt ja kuigi ideaalis tahaks ka ise kassiturvalisele rõdule mahtuda, olen siiski väga rahul ka selle lahendusega. Kui väljas on 15-18-kraadine suvi, siis ma jätan  hea meelega võrgu oma kohale ja lasen kassid värske õhu kätte. Muidugi ainult siis, kui ise kodus olen.

IMG_8649-001IMG_8579-001
Sain kingituse, mis ütleb nii 🙂IMG_8650-001

Triitonist aga juba homme!

Advertisements

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

w

Connecting to %s