Nuhtlus nimega Nöpsik :)

Ma saan ise ka aru, et need pealkirjad võiks vähe sõbralikumad olla, aga no mis ma teen, kui see hoiukass üks paras pähkel on.
Tegelikult on tema endal elu mugavaks teinud – laiutab vannitoas, mitte puuris, saab aknast kajakaid ja vareseid vahtida ja ennast aknalaual pikaks venitada. Sööb nagu loom ja nühib kõik nurgad ümaraks. Minul pole ka väga viga – kass ei ole metsik, ei taha uksest välja põgeneda, kasutab peaaegu alati liivakasti. Täna hommikuks ei olnud isegi oma patju ja tekke maha ajanud. Oma aknalauatekile oli ta eile kaks korda pissinud, aga arvan siin oma süüd. Jätsin graanuleid väga vähe, et raiskamata ära visata ja kasti desotada. Ju siis preilile ei meeldinud. Korraliku kihiga liivakastis käib korralikult.
Nöpsikul on armsad väikesed kiiksud. Paitada lubab ennast ainult ühe külje pealt, teiselt poolt ehmatab ja tahab siis näksata või käpaga anda. Ma ei ole temalt veel haiget saanud, aga olen olnud lihtsalt väga ettevaatlik, silmsidet ei kaota ja jälgin, mis astmes pahur ilme parajasti on. Kõnnib vahel koomilisel kombel tagurpidi.
On vahva jälgida, kuidas ta väga tahab suhelda. Olen tema juures põrandal, Nöpsik hüppab maha ja hakkab aga lähenema. Tuleb 10 cm kaugusele, pea viltu valmis puksima, aga siis läheb ruttu tagasi. Sööb minu nähes. Kiireid liigutusi kardab, aga muidu on peaaegu juba nagu päris kodukass.
Uudishimulik Andy on tema jumaldusobjekt. Mul ei õnnestunud enam Andyt vannitoast eemal hoida ja nii nad on omavahel juba tuttavaks saanud. Andy piirduks tuttav olemisega, aga Nöpsik tahab sõbrasuhet. Puksleb kõvasti oma peaga vastu Andyt ja ei jää temast maha. Mingi hetk rahuneb ja siis jääb teda ainiti jälgima. IMG_4000IMG_4008
Loodan, et Nöpsiku tulevases kodus on sõberkass.

Aga nuhtlus on ikka see käuuuuuuu. Minu jaoks on küll seda kisamist vähemaks jäänud (võib-olla Pet Remedy difuuser seinas aitab), aga öösiti ta ikka karjub. Ja siis ka, kui Andy või mina tema juurest lahkume.
Homme viin Nöpsiku steriliseerima, võibolla on sellest abi (kuidas ma ta küll transpordikasti saan…) Kisamise stiilinäide http://www.youtube.com/watch?v=Jor5yI_r_jg
Eile õppisime koos palli mängima 🙂 Seni ta nagu mängida ei osanudki, õigemini kindlasti oskas, aga ei julgenud.
Siin väike galerii ilusast ja tublist Nöpsikust.IMG_3984IMG_4070IMG_4066IMG_4063IMG_4071
Aga fotokast arvab ta üldiselt niiIMG_4079

Advertisements

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

w

Connecting to %s