Väsinud, aga õnnelik

Arvan, et pealkiri käib nii minu kui telliskivi kohta 🙂 Ma olen tõesti nii väsinud, nagu pole ammu tundnud. Arvan, et pingelangusest. Käin ringi, süda muret täis ja üks ebaõnnestumine teise otsa. Kui siis ükskord läheb midagi hästi ka, siis on tunne, et nüüd võiks küll rattalt maha astuda.
Nimi uuel kiisul on juba peaaegu valmis, aga tahab ööpäevakese seedimist.
Tänane päev pärast kurba hommikut läks nii, et kella 12 ajal päeval sattusin jälle samasse kanti ja oh seda rõõmu siis, kui üks sõbrake oli seal tuvisid luuramas. Ise lusti täis ja ringi hüpates. Kus nad ometi olid terve eilse päeva ja tänase hommiku… IMG_3460 Kohal oli ka pisike triibik, pojaohtu ja paistab et haigete silmadega. Kui tema oleks lõksu läinud, oleks muidugi ta kaasa võtnud, kuigi ta ei ole nö plaanipärane. Kuigi nüüd juba on. Kui Kassijaamas peaks koht vabanema, siis jätkame püüdmisega. Ma südamest loodan, et ka mustvalge telliskivi oli kuskil mujal hängimas ja tuleb tagasi meile tuttavasse kohta.
Igatahes palusin kasse, et püsige nüüd ometi kohal ja sain õnneks kohe autoga sõbral sabast kinni. Pool tundi hiljem olime tagasi ja kohal ei olnud ühtegi kassi, ainult üks puu taga urineeriv onu. Küll ma sisisesin ja sajatasin, aga onu lahkudes pistis kassike pea putka alt välja ja lootus tuli tagasi. IMG_3464
Seal olid toiduvarud jälle üsna suured pandud, aga mitte eriti isuäratavad. Nii oli hea meel näha, et tuunikala konservi tükid pakkusid suurt huvi. Ei läinud kui loetud minutid ja lõks langes kassi järel kinni. Tabby oli Nuksikust palju rahulikum, ainult natuke kõigutas puuri, Nuksik oli täiesti paaniline rapsik. Loodan, et uue kiisu sees on samasugune sõber peidus nagu õel (ma olen ikka üsna kindel, et tegu sama pesakonnaga).
Kodus voolas telliskivi toiduluugist suurde puuri ja hakkas siis igast seinast ja ka laest ennast välja litsuma. Lõpuks sain talle lina peale visata, turja kohal augu sisse lõigata ja rohu ära panna. IMG_3465
Katsetame uut skeemi. Täna sai ta ainult kirburohu, muud parasiidid tõrjume Drontaliga, mida loodan, et ta sööb konserviga antult kolm päeva järjest. Täna veel ei anna, sest võib-olla ta kohe sööma ei hakka.
Nuksikul oli giardia, mis on nüüdseks ravitud ja kordustestitud ja on üsna kindel, et õel on sama, seetõttu on hea arsti nõuandel selliselt alustada.
Mulle uus kiisu väga meeldib, tahan temaga sõbraks saada.
AD on muidugi tugevalt häiritud – mis mõttes me ei saa vannituppa… Ja nii hakkabki meil üks igapäevane võitlus, kes sisse saab ja kes mitte.
Loodan, et nad annavad mulle andeks, et elamise ainus sooja põrandaga koht on nüüd neile mõneks ajaks suletud. Aga ahjupealne on tervenisti nende pärast, kasutatagu! 🙂IMG_3549IMG_3553

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.