Kuri saatus? Siiski mitte. Muudetud :)

Mõni tund hiljem on kõik teisiti kui allpool kirjas 🙂
Päevasel kontrollkäigul oli kohal tabby-kiisu ja pisike triibik. Ruttu sai organiseeritud auto-abi ja kass oligi lõksus ning nüüd juba kodus puuris. Sellest aga peagi juba uus postitus.

Ma olen väga mures. Telliskivi kassinoorukid on kadunud 😦
Vaatamata sellele, et Kassijaama abipalvet Facebookis Telliskivi kassidele kodu leida jagati ja vaadati tänu auhinnakampaaniale väga palju, ühtegi abipakkumist ei tulnud. Eks see ole võõras mure ja võimalust-tahtmist arga tänavakassi oma koju mahutada on tõepoolest väga vähestel.
Minul nüüd jälle võimalus on, aga keda ei ole, on kassid. Käisin eile hommikul lõkspuuriga ja täna hommikul ka. Umbes samal ajal kui Nuksiku püüdsime ja kui turg avatakse. Kuna puur on üsna väljapaistmatu ja sel ajal rahvast vähem, siis pääsesin seekord ka nõmedatest kommentaaridest. IMG_3446
Nuksiku mustvalget ja tabby-mustrilist õde-venda ei olnud. Korraks nägin eile väga arga väikest triibikut. Tema võib-olla sööbki sinna pandavat toitu. Sest käisin eile veel kolmel korral seal kohal ja ainus, mida näha ongi, on toidu vähenemine.
Nii ma täna nutta tihkudes, lõks käe otsas, mööda Telliskivi tänavat koju tagasi vantsisingi.

Vaatasin südamevärinaga ka Hoiupaiga lehele ja kuigi üks kass on väga sarnane ja esmapilgul olin kindel, siis piltide detailsem võrdlemine ütles, et pole see kass.

Midagi on juhtunud… Järgmine nädal läheb jälgimise peale ja siis tuleb uued otsused teha. Abivajajaid on palju, üks imearmas tegelane mu oma kodutänaval.

Natuke tegi päeva helgemaks üks tänahommikune Pelgulinna aken.IMG_3458

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.