Paar fakti Kas-Kasserist

Kas-Kasser armastab transpordipuuri.
Piisab sellest, kui see tema lähedusse maha panna ja juba ta seal sees ongi, käpad muhvis. Aimu sain ma sellest juba siis, kui ta elas mul hoovis. Võõra tänavakassiga kunagi ei tea, kuidas ta puuri toppimine läheb. Kasseriga läks eriti mugavalt – kergest tõukest tagumisele kehapoolele piisas, ja kui tõsta teda ülevalt luugist, siis ei toimunud mingit ämblikuks moondumist, vaid sujuv sisenemine.
Nii ka eile kliinikusse minnes. Panin puuri põrandale, ise läksin korraks ära. Tagasi tulles oli ta juba puuris sees, ime, et ei olnud ust enda järel kinni tõmmanud. Mälu tal küll ilmselt kiita pole, sest puuris viibimisele on reeglina järgnenud ju igasugu ebameeldivusi.IMG_2344
Mida ma tema kodu-otsingutel samuti laialt kuulutanud ei ole, on fakt, et ta vahel hammustab ka. Kui teha liiga palju paisid või on miski muu faktor, millest täpselt aru ei saa. Seda ei juhtu sageli ja tema sülearmastus ning lähedusesoov on kõrgelt üle, aga paar päeva tagasi ma kogesin jälle tema hammustamise soovi, ainult et ilma hammasteta suu poolt oli see päris veider tunne. 🙂 Selline pehme surve.
Kliinikus saime eile kiita, suu on kenasti paranenud, üks koht tahab veel nädalakese määrimist ja muud muret enam polegi, hurraa!

Kas-Kasseri hoiuperenaine ütles reisilt tagasi tulles, et ta loodab, et ta kodu leidmisega läheb veel kaua, sest tegu on nii toreda kass-kaaslasega.
Ma päris sama ei looda, aga muidugi on mul hea meel, et Kasser niimoodi inimesi võlub.

2 responses

  1. Tere!
    Lugesin kusagilt, et selline leebe hammustus tuleb kassilt kiindumuse näitamiseks. Minu kassid hammustavad ka, aga haiget ei tee. Ja meie hoiukülalisel Tittal võeti kuu tagasi ka kõik hambakontsud ära, seepärast tean seda pehmet märga hammustust 🙂

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.