Pisikesed külalised

Hoiukodus käisid külalised, kaks imetillukest kassipoega. Nad olid hoiul ainult poolteist ööpäeva, aga nii märkimisväärsed tegelased tahan jäädvustada ka siia, kuigi ma ei unusta neid nagunii.

Pühapäeva hommikul sain kõne, mille lõpptulemusena lubasin suures mures aidata. Sain seda teha ajutiselt, kasutada oli Kas-Kasseri vannituba, ja seda loetud päevadeks. Külalised olid väikesed, õuest leitud kassitited. Emata, abitud, seenes. Tagatipuks olnud veidi aega Loomade Hoiupaigas, kust kästi nad ära viia ja selles mure oligi.  Lisaks pani südame valutama teadmine, et nad oska veel ise süüa ja et kauba peale on nakkussohtlik seenhaigus.

Hankisin piimaasendajat ja sobivat konservi, seenešampooni ja laenasin suure transpordikasti pesaks. Köögikaal ütles väikese triibikupoisi kaaluks u 370 grammi ja tema alajahtununa leitud õe kaaluks u 340 grammi. Minu juures pole kunagi nii väikeseid olnud, kogemust ka napivõitu, aga süda sulas sees ja kõik muu oli juba teisejärguline. Öine vahtkond, lutist toitmine, lõputu deso ruumist ruumi liikudes. Esmaspäeval ei jäänud muud üle, kui tited tööle kaasa võtta. Leidus sobiv pappkast pesaks, soojapudel teki sisse, radiaator kõrvale ja nii ma kolm korda tööpäeva jooksul kassiemaks kehastusingi. Põnnid oskasid liivakasti kasutada ja maadlesid omavahel naljakalt tuterdades. Kuni jälle magama kukkusid, armsuse kehastustena.

Kuni selgus, et Pesaleidja oli leidnud oli neile hoiukodu ja nii ma nad üle andsingi, et normaalse elurütmi juurde naasta. Väikestele põnnidele soovin terveks saamist ja hoolivaid kodusid.

Nii nad mulle saabusid
IMG_2300
Ja tööl tehtud mobiilipildidDSC_0503

DSC_0493

Uuendatud:
Väikesed külalised jäid alla kassikatkule…
Kõigepealt mustake ja hiljem triibik.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.