23,9 kg kasse

Kassiprotseduuride päeval lõikasin loomadel kõigepealt küüned. Va Hipsikul, kellel teen seda vahetult enne kojuminekut, kuna see on üks võitluskunsti liike ja ei taha seda väga sageli harrastada.
Kuna oli ka ussirohu andmise aeg, siis tahtsin ka kaaludes kindel olla. Eks ma umbes tean, aga igaks juhuks. Kaaluda saan Triinut nii, et panen ta põrandakaalule ja seal ta püsib, aga teised topin transakasti ja siis liidan-lahutan. Kuna ma ennast koos kassiga ja ilma kaaluda ei taha, siis muid variante pole. Toppimine on samuti võitluskunst, eriti Tipsiga, kes on kindel, et ta eluga sellest ei pääse. Tulemus:
Hipsik – 3,1 kg
Triinu – 4,2 kg
Andy – 4,8 kg
Duran – 5,7 kg
Tips – 6,1 kg

Viimast rida kommenteerida ei taha 🙂 Kui Hipsik tõesti koju saab, siis saan paremini toiduga mängida, enam ei pea muretsema, et kasvav kass ei saa niipalju kui vaja.
Ussirohu andmine on veel üks võitluskunsti liike. Triinuga on kõige raskem olnud läbi aegade. Aastaid panin talle tableti asemel turjarohtu, kuigi koduotsivate kassidega tegeledes olen ussirohutanud igatsorti iseloomuga kasse kindlasti kolmekohalise numbriga kordi. Umbes paar aastat tagasi leidsin temagi jaoks viisi, mis töötab. Ma lihtsalt lähen põrandal pahaaimamatult liikuvast Triinust mööda ja niimoodi täiesti ootamatult saan tableti kurku toppida. Ta ei jõua reageerida, suud kriipsuks pigistada, rabeleda, sülitada, hammustada. Kui üle nelja kilo, siis pean teise korra muidugi veel üllatama. Hipsikuga on ka raske (tervisi tulevasele kodule) ja Tipsiga kõige kergem. Üldiselt on unesegase kassi ussirohutamine kõige parem, nad ei jõua arugi saada, mis toimumas.
Otseselt protseduuridest pilte ei teinud, lisan mõned niisama.IMG_2123

IMG_2208

IMG_2223

IMG_2228

Advertisements

3 responses

Lisa kommentaar

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Muuda )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Muuda )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Muuda )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Muuda )

Connecting to %s