Hipsik ja Tipsik

Elu veereb koduotsijatel tasaselt ja sellepärast ka harvad postitused. Kokkuvõtvalt võib öelda, et kõik käib ümber söögi. Hommikul jooksevad neli jõulist looma mu jalust maha kööki, Hipsik võtab koha madalal pingil, keegi hüppab alati köögikapile ja teised tiirlevad põrandal. Triinu vaeseke on tagasihoidlikult tagaplaanil, ei jaksa tema enam noortega võidu joosta. Konservivarud kahanevad ahastamapanevalt ja lihakraam on mu ostukorvis praktiliselt iga päev. Tips valib väga mida ta suhu paneb, aga oskab sellegipoolest olla kõige paksem. See teema väärib eraldi postitust, aga kuna mul on selle käestlastud olukorra pärast häbi, siis ma venitan kaalumise ja tõele otsa vaatamisega edasi.
Tips on see, kes undab ja piiksub iga kord, kui ma külmkapi ust avan või kasvõi leiba lõikan. Lõhna järgi saab kohe aru, kas talle sobivat leidub ja kui mitte, siis eemaldub solvunult. Hipsik on õppinud teda jäljendama. Lendab samuti igal võimalusel köögi suunas kohale ja ootab oma saaki. Hipsiku ma võtan tavaliselt koos tema kausiga sülle ja viin nurruva looma vannituppa eraldi sööma, sest muidu on meil nii, et kiiremad topivad oma koonu kõikidesse kaussidesse. AD on õnneks üsna korralikud.

Hipsik pole sülekassimaks muutunud, aga on kassipojalikult väle ja mänguline. Kui puhkab, siis kindlasti diivanil fliisimoodi pleedil või kratsipuu lohkpesas. Pikutava Hipsiku saan ma ilusti omale sülle, aga ringiliduvat mitte, peab õigemaks põgeneda. Öösel juhtumisi silmi avades märkan ma teda teiste hulgas voodis, ükskord oli ennast täitsa kaissu litsunud, väike armas pägalik.
Tipsi ja Hipsikut seob ka huvi sama mänguasja (käpaga udjatav pall tunnelis) ning rõdu-ukse vastu. Maadlusringides on mustvalged täiesti segamini paarides ja igav neil küll kunagi ei ole. Minul ka mitte.

süüüüüaaaaa!

süüüüüaaaaa!


pakskassi lemmiktegevus

pakskassi lemmiktegevus


mauk ja väike sõber

mauk ja väike sõber

IMG_1273
IMG_1274
selliseid pilte on mul palju

selliseid pilte on mul palju


Hipsik on AD-st veel ainult natuke väiksem

Hipsik on AD-st veel ainult natuke väiksem


kui ei hoia asju kindlas kohas

kui ei hoia asju kindlas kohas

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.