Kas-Kasseri käpakäigust

Kui Hipsikuga kliinikus käisin, võtsin äkkotsusena Kas-Kasseri kaasa, et tema suuõõne olukord kiirelt üle vaadata. Minu meelest see päris ideaalne pole, natuke punetab tagantpoolt ja midagi nagu vohab. Selgus, et see, mis ma arvasin mureks, on normaalsed süljenäärmed puuduvate hammaste kandis, aga vohab ja punetab siiski küll. Määrin ravimit edasi, küll harvem kui seni.
Tegelikult oli teada, et Kas-Kasser jääb kõigist hammastest ilma, et tervis korda saaks, nüüd sain sellele kinnitust. Katsun septembrisse sobiva aja leida ja saadan nad Hipsikuga koos oppidele.
Kasser ise paistab igati muretu (kui üksindus välja arvata) – sööb kohutava isuga ja õuetraksid juba hakkavadki väikseks jääma. Tahab hirmsasti suhelda ja ootab ukse juures nii tulekut kui minekut (jalutama ikka). Vahel tulevad sellised mängutuurid peale, et vaatan, et eest ära saan.
Väga loodan, et ta saab lõpuks nii korda, et tulevane kodu ei peaks tervise pärast niipalju hoolt kandma.
Kasser laseb väga kenasti omale traksid selga panna ja kombekalt ootab, kuni ma ukse sulgen ja trepist alla hakkame kulgema. Tagasitulekut viivitab ta küliliviskamistega ja paigalistumistega. Õnneks saan ta sülle hiivates kenasti koridori ja seal ta siis üle ühe trepiastet peaga nühkides ja sugugi mitte kiirustades tuttava ukse juurde targalt suundubki. Olen temaga omandanud uue kombe omaette rääkida. No mitte päris omaette, kass on ju ka, aga vahel tundub ikka natuke veider rääkida, et täna õue ei saa või et homme tulen hiljem või anna andeks, et mul jälle aega napib.

läheb vist vihmale

läheb vist vihmale

vahel teeb silma ka

vahel teeb silma ka

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.