Kolm väikest orkaani :)

Mulle nii meeldivad puhkepäevad. Mulle nii meeldib, et mul on kodus kolm väikest keeristormi, kes inimese töövabal päeval saavad suurema võimaluse laastamistööd teha 🙂 Vaibad rulli, mis-ripakil-see-maha, kappadi-kappadi üles ahju otsa ja sealt alla voodisse maadlema.
Kõik kolm on tänaseks aru saanud, et inimene on hea loom. Andy silib mööda sääri, Depsu sätib ennast kuskile lähedusse hetkeks hinge tõmbama ja Duran ei jookse sugugi enam iga kord eest ära, vaid käivitab koheselt nurru, kui sülle võetakse. Sülle võtan ma neid alatasa, kasvõi poole jooksu pealt. Nad on niiii armsad, ja juba parajalt suured, et saab mõnusasti kallistada. Ja see, kuidas need kolm komplekti käppasid oskavad söögikutse peale kohale lennata, on täiesti aplausi väärt – iga käpapaar vänderdab eri suunas, kurve ei võeta välja ja kohale jõudes toimub pöörane tunglemine.
Eile said lapsed ka teised vaktsiinid ja on nüüd täiesti valmis oma koju kolima. Arsti oodates võtsin Durani sülle ja selle asemel, et olla hirmunud ja ennast väikeseks teha, hakkas ta hoopis sõtkuma ja nina minu põse vastu nühkama.
Arst mainis ka, et nad vist söövad palju… Vastab tõele.

Selline paus tekib alles umbes peale viietunnist mölluIMG_3693IMG_3680IMG_3700

Advertisements

Lisa kommentaar

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Muuda )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Muuda )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Muuda )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Muuda )

Connecting to %s