Kolm ja veerand nurru

Väikesed pätid käivad mul igal õhtul üksteise järel süles istumas. Sõbrustame vitamiinipastaga, harjume paitamisega ja uudistame hiilivaid kodukasse. Tahaksin olla töölt puhkusel ja veeta oma päevad kõhuli vannitoa põrandal neid jälgides ja mängitades, aga kuidagi ei saa sellist plaani praegu täide viia.
Andy on päris valmis kodukass juba. Julge poiss, kes jalutab diivanil ringi, ei tee ühtegi sussi ja nurrupõrr tuleb ruttu. Tema oskab juba ka natuke vastu kätt või nägu nühata.
Martin on ka nurrukass ja natuke oskab ka käppadega sõtkuda. Püstiseisev inimene on siiski natuke kahtlane ja igaks juhuks tuleb siis veidi kõhiseda.
Vienna on oma toas üsna julge, aga süles eelistab olla urukass, st pugeda kõivõimalikesse tekist, padjast või varrukast tekkinud käiku. Nurruda oskab küll.
Depeche ei kaota oma tõsist ilmet hetkekski ja on samuti oma toas täiesti julge poiss. Ei karda mind sugugi, aga peab vajalikuks susiseda.
Duran on endiselt väga kahtlustav. Hoiab teiste varju, aga sööma julgeb ikka tulla ka minu juuresolekul. Temaga ma pean nii pikki süleseansse, kui vähegi aega on. Eile oli ta mul süles üle tunni aja ja jäi üsna ruttu magama. Keha läks lõdvaks, käpakesed sirutusid välja ja mina jätkasin paitamist. Umbes poole pealt tundsin ja kuulsin tasast nurru, nii umbes 5 sekundit. Duran ärkas selle peale üles, vaatas kiiresti suurte silmadega vasakule-paremale ja ilmselt ei saanud arugi, et ta ise see nurru autor ongi. Magas edasi ja rohkem nurru mulle ei antud selleks korraks.

Eile õhtul juhtus väga kaua oodatud sündmus. Nende mustvalgete poegade ja paljude-paljude teiste pesakondade ema on pärast 5 aastat proovimist lõpuks üle kavaldatud ja lõksuga kinni püütud. Nüüd on kassike steriliseerimisopi ootel ja järgmine kevad algab selle murre võrra helgemana.
Ühte poega on veel näha olnud, väga loodan, et tema saab samuti kätte.

Andy

Andy

Martin, tulevase nimega Kelmi

Martin, tulevase nimega Kelmi

Kohevik Vienna, siin paistab suurem kui tegelikult on

Kohevik Vienna, siin paistab suurem kui tegelikult on

Kahtlustava moega Depeche

Kahtlustava moega Depeche

Duran ikka kardab

Duran ikka kardab

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.