Vilbeeertt!!

Viilbert!!! Vilbeeert!!! Ei Vilpsu, ei tohi! Kussa lähed, kššš!

(Hoiu)kodune elu keerleb praegu põhiliselt selle ümber, kuidas päevad niimoodi õhtusse saaks, et Vilbert-poiss tervelt ja turvaliselt oma unepoosid võiks sisse võtta. Õnneks on Vilps väga pühendunud oma mänguasjadele ja reeglina veedab tunde neid hambus tassides, käppadega udjades või maadeldes. Piisab aga, et ta märkab välisukse avamist (ja seda tuleb uksetaguste elanike Muri ja Murilda tõttu tihti ette), kui ta juba on jalgade ja ukse vahel nõelumas.
Piisab, kui ta märkab rõduukse avamist, kui ta tuiskab tuhatnelja kohale ja on õnnelikumast õnneliku näoga, kui jõuab rõdu äärele kõõluma. Trepikotta ja rõdule pääs on sellel hulljulgel kassihakatisel aga keelatud ja seepärast kulub Vilberti korralekutsumisele päris palju energiat ja tähelepanu. Vilps seda muidugi tahabki, sest ta on niii suur inimese sõber! Ja jalgades saalib ta ju ka sellepärast, et ta tahab sülle saada ja ninad kokku panna. Noh, süüa tahab ka.
Tegelikult on ta muidugi täiesti tavaline mürsikkass. Keegi ju ei kujuta ette, et kassipojad päev otsa diivanit kaunistaksid. Kui jooksmisest veidi puhkust vaja, leiab Vilberti aga igal juhul diivani ja eelkõige voodi sobivatest lohkudest.
Vilberti must karv läigib vapustavalt. Kõik, kes teda sülle võtavad, ütlevad “ kui pehme ta on!“. Vilbertil on kuukollased silmad ja mõnusalt maskuliinne veidi kongus koonujoon 🙂
Ja endiselt julgen öelda, et temast tuleb üks suuur, kuninglik kass.

Hoiukodu suurte kassidega te sekeldusi ei otsi. Mõnikord ringi tuuritades kargab nelja käpaga õhku ja kutsub mängule, aga pigem hoiab eemale. Kui Murit ja Murildat talle näitan, siis ta natuke nuusutab, tahab pehme käpaga natuke äsada ja läheb jälle omaette trallima.
IMG_0837

IMG_0732

IMG_0877

IMG_0866

IMG_0765

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.