Kolm kuud kassipojaelu

Hoiukodus päriskodu ootavad väikesed mustikud Kesse, Misse ja Vilbert on nüüd kolmekuused. Parimas kassipojaeas, valmis koju minema. Kiibid naha vahel, vaktsiin saadud, ussirohud ka. Müdistavad oma toas mängida nii, et seinad värisevad.
Inimlooma vaatavad nad igaks juhuks pea viltu. Ettevaatlikult eemal. Kaalutledes. Läheks parem eest ära, ei tea, mis ta minuga teha võib. Võib nurruda ju ka, kui parasjagu pai tehakse. Süüa?! Süüa!! Päeva parimad hetked, kui 3 paari esikäppasid, ühed valgetes sokkides sätivad end rivisse oma kausitäit ootama.
Õhtusele süleseansile viimiseks tuleb Kesse-Misse lihtsalt kuskilt võtta, aga Vilpsuga me teeme ikka mitu head ringi enne, kui noorhärra kuskile ennast niimoodi sätib, et ta sülle saab. Kui aga juba käte vahel, läheb automaatselt nurr tööle.
Vilbert on ääretult uudishimulik. Ühtpidi väga julge uusi asju avastama, teiseltpoolt on inimene talle kõige kahtlustäratavam olend. Süles puksib peaga vastu kätt ja põriseb kõvahäälset nurru, aga enam ühel kohal istuda ei malda. Tahab minna teise kassi juurde, aknalauale, ahju otsa, diiavani alla. Aga vot ei lase. Veel. Kust mina tean, kuidas ma ta uuesti kätte saan. 🙂 Nii jalutangi õhtul, Vilbert rahulikult õlal vaatlemas, ja lasen tal lõpuks tagasi tema hoiutuppa õe-venna juurde hüpata.
Vilps muudkui sööb ja kasvab ning ei näe üldse välja nagu kolmekuune kassilaps. Otsa vaadates on tõsine kassipoisi nägu peas ja kasvult ületab igasugu norme ja keskmisi.
Kesse ja Misse on vahvad kaksikud. Eemalt ei tee neil vahet, aga lähemalt näeb, et Missel on peenemad näojooned ja natuke saledam joon nagu tüdrukule kohane. Kesset kaunistab kummaline hallikas võru kaelal. Misse jumaldab süles magamist. Ei lähe kaua, kui käpad püsti, varbad laiali mõnusamaid asendeid otsitakse. Kessel on uudishimu natuke suurem, tema läheks ka pigem sülest maailma avastama. Nende paarismagamine on klass omaette, ajab ka tusasemal hetkel naerma. Kõigi nende silmadesse on segatud natuke murelikkust, palju rõõmsat uudishimu ja kõige rohkem kassipojatarkust. Nad nagu teaksid kõiki maailma asju ja samal ajal imestavad iga väikese uue hetke üle.
Liivakasti kasutavad nagu peab, kratsipuud ennastunustavalt. Küüsi lasevad lõigata.
Nii meie elu käib.

Kobarmagamise üks versioon

Kobarmagamise üks versioon

Iseliikuv ja rääkiv hamster. Huvitav.

Iseliikuv ja rääkiv hamster. Huvitav.

Tõsine Vilbert

Tõsine Vilbert

Endiselt tõsine

Endiselt tõsine

Kesse? Kesse.

Kesse? Kesse.

Vilps ja Misse

Vilps ja Misse

Ilus sirge saba

Ilus sirge saba

Neli valget puhast sokki

Neli valget puhast sokki

Kõige armsamad väikesed varbad

Kõige armsamad väikesed varbad

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.