Sobib ka kassidega

Meie harjumise ja harjutamise järgmine etapp on olnud kohtumised hoiukodu kohalike kassidega. Viiru on liigikaaslastest väga huvitatud. Mitte just pealetükkival moel, aga väikese sõbraliku kurina saatel teeb lähenemiskatseid esimesel võimalusel. Minu kodukassidel on aga ühel suurem ego kui teisel ja mingeid järjekordseid üürilisi nad reeglina põlgavad. Pärast esimesi ülenuusutamisi keeratakse selg või näidatakse järsu kõhinaga koht kätte. Viiru, kes puksiks lisaks paikäele heameelega ka teise kassi pead, tõmbub seejärel nukralt tagasi.
Kui kohalikud jälle Viiru tuba külastavad (eks ikka lootuses, et seal antakse paremat sööki), siis Viiru üritab uuesti ja istub vapralt endast kaks korda suurema punase looma kõrval, kui see tema veekausist janu kustutab. Või jälgib oma kratsikaurust, kas tekib uus võimalus sõprust algatada.
DSC01819DSC01715DSC01593
Oleme avastanud ka pallimängud. Viiru on mänguhoos väga lustlik, loobib mulle osavate käppadega palli tagasi või müdistab sellega oma hirmusid unustades üle terve vannitoa. DSC01773 DSC01759
Olen jätnud viimastel päevadel vannitoa ukse tundideks lahti, aga Viiru ei taha oma turvatsoonist sentimeetritki lahkuda. Kui uks kinni, on ta täiesti julge, isegi ülbitseb veidi. Olen nimelt saanud põrandal istuvalt Viirult pehme käpahoobi, kui temast lihtsalt mööda astun. Möödun uuesti, jälle patsutus. See on temast muidugi väga kaval viis tähelepanu (uut paid või uut palliviset) juurde nõuda.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.