Petlikud pildid

Postitan täna Viirust mitmeid pilte, millest võib teha järelduse, et tegu on ühe tõelise lembekassiga. Sõbralik suhtleja, painuruja, peaga puksija, põsega nühkaja, nurruloom. On-on, on küll, aga ainult siis, kui ta üldse ennast suhtlemiseks välja pakub ja hoiukodul parajasti tund aega selle kõige väljameelitamiseks on.
Täna hommikuks näiteks oli ta litsunud end poolenisti pesumasina taha, nihutades eest üsna raske kasti.
Liivakastis on endiselt kõige parem koht varjuda, aga puhas loom ei taha seda teha, kui kasti enne sihtotstarbeliselt kasutanud on. Siis ta ongi sunnitud aknalauale roomama, kus ma saan paiseanssidega alustada. Enamasti aga ust avades kassi näha ei ole, sest ta istub oma kastis, kus teda saab ka muidugi paitada, aga niimoodi põrandale kõveraks kooldununa ei ole see üldse mõnus ei mulle ega kassile.
Tore on aga siis, kui me juba hoo sisse saame. Siis Viiru ajab tagumiku püsti, iseennast püsti, ühe põse ette ja siis teise. Keerab kõhu üles, laseb end ka pikalt kammida. Kõrvapuhastus muide meeldib talle väga. Need on nüüd juba päris puhtad, aga kuna loom lausa ise lükkab kõrva ette, siis ma natuke veel puhastan.
Võtan rahulikult, päev korraga. Viiru on alles nädal aega saanud uue eluga harjuda ja seni on kõik väga hästi. Väike armas Viiru:DSC01447DSC01450DSC01452DSC01456DSC01472DSC01477DSC01479DSC01469

Advertisements

Lisa kommentaar

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Muuda )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Muuda )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Muuda )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Muuda )

Connecting to %s