Harjub ja varjub

Viiru arvas, et ta võib olla Viiru küll, äkki läheb Soome elama ja vältevaheldusega harjumine on ju käkitegu 🙂
Viiru arvas ka, et ta võib mulle ju nurruda, kui ma 20 minutit peast sabaotsani paitamist harjutan. Vähemaga ei tule ühtegi häält. Nii praegu ongi, et kui ma nurru tahan, siis tuleb aega ja mugav asend varuda. Vastutasuks saan peaga nõudliku puksi kohe, kui käega eemale liigun. Viiru ilmselgelt naudib endaga tegelemist ja kõrvataguste sügamist, ju on eelmises elus natuke head ka olnud. Pika paitamise peale tõuseb täitsa püsti ja nõuab juurde, aga muul ajal jälgib mind üsna liikumatult, enamasti käpad kõhu all rullis.

täitsa relax

täitsa relax

Ükskord sain käpalise noomituse siiski ka. Olin ise liiga julge, ronides poolenisti puuri, et ümber pööratud liivakasti segadust koristada. Toimetasin seal tükk aega ja siis tahtsin väikese pai teha. Aga liiga palju inimest tema puuris oli Viirule liig, tegi väikese kõhhi ja patsutas korra käpaga. Pole hullu, natuke iseloomu peab ka olema.

Nüüd, kui ma Viiruga juba päris suur sõber olen, rikkusin natukeseks jälle meie suhted ära. Palusin tal täna hommikul transpordikasti kolida (õnneks seda ta koheselt üsna voolavalt-roomavalt tegigi) ja lammutasin puuri toast välja ning sisustasin ajutise kodu natuke vabamaks.

Viiru paremas nurgas julgust kogumas

Viiru paremas nurgas julgust kogumas

Viiruke seda kohe hinnata ei osanud, passib juba mitmendat tundi õnnetuna liivakastis ja paidele ei reageeri. Küllap ta hiljemalt öösel uued valdused avastab ja saame jälle sina peale.
kõige turvalisem koht

kõige turvalisem koht


Söögiisu on suurepärane ja kaal on nihkunud 3-lt kilolt 3,4-le. Sööb kõike pakutavat ja laamendab seejärel korralikult liivakastis. Eks nüüd paistab, kuidas kinnine kast tuuseldamist talub ja kuidas meie teekond uue olukorraga harjumisel edasi läheb.

Advertisements

Lisa kommentaar

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Muuda )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Muuda )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Muuda )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Muuda )

Connecting to %s