Esimene nädal

Täna sai nädal triibulise telliskivi hoiukodusse saabumisest ja mina olen ikka veel segaduses, mida temast arvata. Unustasin vist ära, et kõik kassid on erinevad ja tekitasin endale mingi ootuse. Et kui eelmistest telliskividest üks oli kuri ja isepäine valge-must ning teine must hakkas teisel päeval nurruma, siis nüüd on sama valik. Ei ole ikka küll. Kaks viimast hommikut on triibuline telliskivi mu läheneva käe peale kõhisenud, täna eriti aktiivselt. Pupillid suured ja tumedad, kõrvad horisontalis. No ei pane sellisele enam näppu nina alla. Samas ei hüppa ega ei plõksi ja nägu läheb lahkeks ning kael pikaks kohe, kui märkab lähenevat magustoitu vitamiinipasta kujul. DSC01256 DSC01248Eile hommikul jätsin vannitoa ukse lahti ja nii nägi puuriloom, mis väljaspool toimub. Igatahes oli ta natukese aja pärast nihkunud puuri etteotsa uudistama ja sõbrunesime jälle vitamiinipasta kaasabil.
Eilse õhtu veetsin jälle looma puuri ääres ja kõik peasügamised olid edukad. Panin talle mänguasju puuri ja need muudkui vahetasid asukohti, kui vahepeal ära käisin Ühele lasin Play Sprayd peale, seda julgeti minu juuresolekul patsutada ka. DSC01258 Kui ta poolunes end oma pappkarbis on välja sirutanud, siis ma näen, et tal on pikad (hetkel pesemata) valged põlvikud tagumistel käppadel ja sokikesed esikäppadel. Armas väike manisk ka. Ilus kiisu.
Aga jah, tänahommikune telliskivi on jälle üks kõva kivi ja minul seega üha raskem otsustada, kuhu ta kosununa viia. Kui mul ometi oleks kogu maailma aeg teda taltsutada… Emaseid kasse on viimane aeg märtsis tänavalt ära saada, aga hoiukodudega on teadagi kitsas.
Eile kohtasin veel ühte vana tuttavat teisel pool turgu. Oli leidnud koha, kus päike muidu nii külmal päeval natukenegi soojendas.DSC_0046

Advertisements

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

w

Connecting to %s