Rahulik, aga kange

Triibuline telliskivi on päris rahuliku loomuga või pigem on ta endiselt šokis eile toimunud arusaamatust muudatusest tema elus. Õhtul kiusasime teda veel turjarohu panekuga ja kui mul poleks aitamas olnud Kõige Julgemat ja Tugevamat, siis oleks see kass küll pidanud kliinikuni ootama. Rohi sai manustatud, aga kõrvade kontrollimine ja muidu rätiku sees tutvumine oleks võinud igal sekundil lõppeda lendava kassiga toas, nii et kõik lisategevused jäid ära. Puuri asetatud pappkast on osutunud lemmikkohaks, seal ta nüüd põrnitseb kord ühtpidi keras, kord teistpidi rõngas. Meenutab mulle hirmsasti ühte armsat kakulist kõrvukrätsi nagu Remo Savisaare fotol:
2013-03-04
Sööb kenasti kas hommikuks või õhtuks kausi tühjaks, krõbinaid natuke jätab alles. Liivakasti pole veel kasutanud. Suleridvaga udjamisele ei reageeri kuidagi. Igatahes oli esimesel hommikul rõõm näha, et puur oli sama korras kui õhtul, kattev tekk ei olnud ribastatud ja hingamine on muutunud rahulikumaks kui esimestel tubastel tundidel.
Täna tõin ka Feliway stepslisse, ehk aitab stressi leevendada. Praegu väike väsinud kiisu igatahes magab sügavalt ja ei lase minust end häirida. Pehmet ja sooja und, armas triibik!

Advertisements

Lisa kommentaar

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Muuda )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Muuda )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Muuda )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Muuda )

Connecting to %s