Rahulik, aga kange

Triibuline telliskivi on päris rahuliku loomuga või pigem on ta endiselt šokis eile toimunud arusaamatust muudatusest tema elus. Õhtul kiusasime teda veel turjarohu panekuga ja kui mul poleks aitamas olnud Kõige Julgemat ja Tugevamat, siis oleks see kass küll pidanud kliinikuni ootama. Rohi sai manustatud, aga kõrvade kontrollimine ja muidu rätiku sees tutvumine oleks võinud igal sekundil lõppeda lendava kassiga toas, nii et kõik lisategevused jäid ära. Puuri asetatud pappkast on osutunud lemmikkohaks, seal ta nüüd põrnitseb kord ühtpidi keras, kord teistpidi rõngas. Meenutab mulle hirmsasti ühte armsat kakulist kõrvukrätsi nagu Remo Savisaare fotol:
2013-03-04
Sööb kenasti kas hommikuks või õhtuks kausi tühjaks, krõbinaid natuke jätab alles. Liivakasti pole veel kasutanud. Suleridvaga udjamisele ei reageeri kuidagi. Igatahes oli esimesel hommikul rõõm näha, et puur oli sama korras kui õhtul, kattev tekk ei olnud ribastatud ja hingamine on muutunud rahulikumaks kui esimestel tubastel tundidel.
Täna tõin ka Feliway stepslisse, ehk aitab stressi leevendada. Praegu väike väsinud kiisu igatahes magab sügavalt ja ei lase minust end häirida. Pehmet ja sooja und, armas triibik!

Advertisements

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

w

Connecting to %s