Telliskivid ootavad

Hoiukodu on Traksi päriskoju kolides jälle valmis pakkuma patja ja pasteeti mõnele õnnetule tänavakassile. Mu iseendaga tehtud mõtteline leping kohustab mind alustama jahiga järjekordsele Telliskivi kassile. Talv, autoliiklus ja kahjuks ka julmad inimesed on sealset kolooniat vähendanud, aga sellegipoolest on neid siin ja sealpool turuväravaid alles rohkem kui ükskõik millisele loomasõbrale meeldiks.
Kõiki aidata ei jõua, aga alustan jälle tasapisi, mõne emase kiisu püüdmisega. Siin on nendest 2, kurva näoga triibuline telliskivi ja kaotatud kõrvaotstega hallikirju telliskivi, kelle pildid tegin oktoobris.


Ma ei luba endale muud, kui et ma proovin. Mõlemad kassid on arad, kurb triibu ilmselt ka kuriloom, kuna kuuldavasti äsab oma tuttavatele toitjatele igal võimalusel käpaga. Mina saan talle kõige rohkem kahe meetri kaugusele. Alati on kohal poole hakkajamad poisskassid, kes läheksid kahtlemata julgelt toidu peale lõksu. Mis nipiga saan kätte õige objekti, ma praegu ette ei kujuta. Kahjuks on ka peatusetagune tühermaa nüüd läbipugemiskindlalt suletud… Õnne peab olema, mis muud, tahtmine ja jahivarustus on olemas.
Kui pikaks jahiooaeg kujuneb, ei oska arvata, sest iga päev ei ole võimalik püüda, aga jaht algab ilmselt lähipäevil, kui ilm just päris lumetormiks ei pööra.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.