Traksi tembud

Meil Traksiga igav ei ole. Hommikuti hoolitseb ta selle eest, et sa mingil juhul liiga kauakas voodisse ei jääks. Käpp käib osavalt teki alla ja proovib mõnele pehmele kohale pihta saada. Küüntega. Siis jookseb hiigelsaba, mille ees natuke Traksi, väga kiiresti köögi suunas, jõudes finišisse igal juhul enne veteranklassi sportlasi, kahte kohalikku looma. Harjumuspärane nühkerdamine mööda toimetavaid käsi, et konserv kiiremini ette kantaks. Pärast väikest näopesu hakkab Traks pilguga mõõtma, kuhu hüpata, kuhu pugeda, mida maha ajada. Viimase aja taasavastatud komme on tal sihtida esikus väljaminekuks riietuvat inimest. Turjale, küljele, õlale, heal juhul püüab küünejäljed talvejope, ettevaatamatul juhul tuleb enne tööleminekut midagi muud selga otsida 🙂
Aegajalt on kuulda kähinat-sahinat. Siis piirab Traks kohalikke, kes ei viitsi sellise kargleva nagamanniga muidugi mängida, äärmisel juhul natuke tagaajamist. Mehistuv Traks aga kleebib end vahel ninapidi kaaselanike saba alla ja teenib sellega veel põlglikuma üleõlapilgu.
Kuhu aga kaovad meie kodus kõik pallid? Mina ei tea. Küll aga leian ma voodit tehes tihti kassitoidu pehme paki ülemise ääre, mida Traks peab parimaks mänguasjaks. Varastab selle, tassib kuhugi urgu, siis toob mulle viskamiseks. Mina siis voldin selle väiksemaks, loobin lugematu arv kordi ja Traks toob aga tagasi, ööseks kindlasti linade vahele. Huvitaval kombel ei huvita teda eriti lasertäpp ega mänguhiired.
On näha, et loomal on hea olla, kaal on juba 3,3 kilo, kasukas läigib, kasti sisu on viimastel päevadel suurepärane ja maailma parim kodu ootab. Aasta on alanud kenasti.

This slideshow requires JavaScript.

Advertisements

Lisa kommentaar

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Muuda )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Muuda )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Muuda )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Muuda )

Connecting to %s