Müstika

Müstilised haigused tabavad mu armast Traksi. Jõudsin vaevu rõõmustada, kui lõpuks ometi liivakastist korralikke julgakesi korjasin, kui Traks hakkas näljastreiki korraldama. Ei söönud ka meelitamise peale nagu tavaliselt, kui toit väga ei maitse. Siis keeldus ka mängimisest, jooksmisest, kõigest muust peale sooja vannitoapõranda peal magamise. Näpuotsast sain talle ikka veidi ravikonserve ja vitamiinipastat sisse topitud. Kliinikusse mineku päeval aga äratas Traksike mind kõrva sisse nurrumisega ja jooksis saba lehvides minuga kööki. Kui palju võib üks jooksev saba rõõmu pakkuda, ei kujutanud varem ettegi 🙂 Kass sõi ja natuke haaras oma mänguasjade järele juba ka. Arst nägi kohe ära, et Traks ei ole päris tema ise. Palavikku ei olnud ja mingit kindlat diagnoosi me ei saanudki. Turgutan ikka vitamiinipastaga ja spetsiaalsete konservidega, mida Traks õnneks nüüd sööb.

Praegu Traks magab nagu ikka, terve väike kere saba varjus keras. Päris rahul mu süda veel ei ole, aga palju parem on tal olla küll kui alles paar päeva tagasi.

Kui aga enesetunne hea, siis  jälgib Traks oma pere tegemisi  garderoobis üleriiete peal end tasakaalukalt sisse seadnunaDSC00188

Vallutab kõik kastid majapidamisesDSC00169

Ja tutvub oma uue mänguasjaga DSC00132

Advertisements

Lisa kommentaar

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Muuda )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Muuda )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Muuda )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Muuda )

Connecting to %s