Oh neid kõrvu!

Traks käis taaskord kliinikus kõrvakontrollis. Nii nagu ma karta oskasin, ei olnud kõrvad teps mitte korras kui mitte isegi hullemad kui eelmisel visiidil. Ikka bakterid möllavad täistuuridel.

Kaks arsti panid pead kokku ja tulemuseks vahetatud kõrvapuhastusvedelik, puhastamine hoopis üle päeva ja raviks jäi täna tehtud convenia-süst. 10 päeva pärast uus kontroll ja uued lootused nii minul kui Traksi ülikannatlikul tulevasel kodul.

Traksipoiss ise on endiselt naksakas. Kliinikus tehti remonti ja kuigi vahepeal olid mürinad ja põrinad hirmuäratavalt suured, keeras Traks ootamiste ajal end mulle hoopis sülle rõngasse ja hakkas nurru saatel tukkuma. Vähemalt närvid on tal korras 🙂

Kuigi energiat on Traksil endiselt mitme eest ja enamasti kehastub ta koos Mjaukiga ratsahobuseks, õnnestus mul ka üks tukkumisehetk tabada.Lisan ka pildi illustreerimaks olukorda, kuidas kohalikud peavad ohvreid tooma – vahel nt 2 minutit  vihma käes ootama kuni hoiulised turvaliselt eemal rõdu-ukse paotamiseks.

3 responses

  1. 🙂 Need 2 pilti koos on ikka väga kriminaalsed. Hoiukodu oma kassid saadavad need pildid koos kaebusega ilmselt Loomakaitsesse. “SAMAL AJAL kui hoiulised diivanil põõnavad, passime meiel vihma käes”. Ole siis veel külalislahke…:)

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.