Mõnus kass Mjauki

Mjauki on endisviisi armas ja naljakas kassipreili. Ühtpidi tahab hirmsasti tähelepanu ja võib kümneid kordi järjest paide järele küünituda, teistpidi piisab sellest, kui käe valest suunast sirutad, et ta ehmuks ja kõrvale põikaks. Kui sülle võtta, siis läheb nurr kohe tööle ja Mjaukil pole siis kiiret kuhugi. Samuti ei ole kadunud tema peenikese häälega jutustamised. Hommikuti kuulen terve serenaadi, mis ilmselt koosneb  menüüsoovidest ja mõningatest kaebustest Traksi käitumise kohta.

üheskoos Traksiga kadunud hiirt otsimas

Kui enne vahepealset kolimist suurde hoiukodusse olin natuke mures tema karva pärast, see oli veidi tuhm ja mõne kohapealt isegi hõre, siis nüüd  tundub, et ta on omale leidnud sobiva kuivtoidu – Proplan Delicate ja sinna juurde ohtralt tooreid kanapugusid, nii et nüüd on ta kasukas küll imekaunis – siidine ja läikiv. Natuke kosunud on ta ka, enam ei ole selline sale soolikas, vaid käel on kohe kuhu toetuda, kui selja peale pai teha, aga ülekaalu küll ei ole.

Padi ja Pasteet hoolitseb Mjauki eest suurima heameelega niikaua kui elu seda nõuab, aga tegelikult ootab ta ikka oma inimest. Sellist, kellele meeldivad mustad mõnusad kassid, valge südamega kurgu all.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.