Väike kassivangerdus

Kui Triks koju läks, siis ma muidugi hakkasin muretsema, kuidas aktiivik Traks üksi uperpallitama peab hakkama ja igavusest kindlasti lollusi tegema. Kuigi tema ei ole üldse nii hella hingega, kui neiu Triks oli. Kuna viimane trakside-eelne hoiukass Mjauki ei ole mu mõtetest sugugi kadunud, siis tõin ta  tagasi Traksile sõbraks. Ega sellises sõpruses saa muidugi kunagi ette kindel olla ja seepärast olin üsna ootusärevuses, mida need kaks tegelast koos korda saadavad. Noh, Traks oli veidi arusaamatuses, aga ründas esialgu uut toakaaslast entusiastliku mänguhooga. Mjauki aga oli esialgu veidi kohmetu ja kangestunud. Lõpuks otsustas ta võimuvahekorra paika panna Traksile korduvalt pehme käpaga äsades. Traks tõmbas selle peale pidurit ja viskus allaandvalt selili.

Praeguseks on kujunenud nii, et mõlemad kassid mängivad, aga kumbki oma nurgas. 🙂 Kui Traksi sülle võttes Mjaukile näitan, siis ta isegi müksab teda peaga sõbralikult, aga kuna väike tegelane on ikka väga tempoka elustiiliga, siis nad ainult vuhisevad üksteisest mööda. Mjauki kaevas pesumasina alt oma tuttavad mänguhiired välja ja jagab neid sõbralikult Traksiga.

Mjauki on endiselt koduootel, must kasukas läigib nagu õlitatud ja igal võimalusel on ta ikka tagakäppadel püsti paisid nurumas. Paremat pilti pole seni õnnestunud tabada, sest need kaks tõesti muul ajal kui ukse juures ninapidi sissetulijal vastas lähestikku ei satu. Aga seltsis ikka segasem ja hea on, et mõlemad armsad kiisud mul silma all on.

Triksil aga läheb uues kodus väga hästi. 🙂 On uudishimulik tornaadona ringitormaja ja nurrud ning paiküsimised tulid ka teisel päeval jälle meelde.

 

One response

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.