Ravi jätkub

Traksid on taas kord kliinikus üle valgustatud, kaalutud ja katsutud. Traks helendas seenelambi all veel natuke, Triks peaagu üldse mitte, aga kuna nad jagavad ühist eluaset, siis saavad ühtmoodi ravi. Kaks nädalat tablettimist veel ja pesupäevad muidugi sinna juurde.

Muud ravimid jäävad ära õnneks, sest herpesviirus on taandunud. Triksi silm on korras mis korras ja Traksi silm jääb selliseks, nagu ta on – veidike vesine aegajalt ja pooleldi nähtamatu millimeetri võrra väiksem teisest silmast.

Traksil avastasin eile väikese liikuva munakese kõhu all, õnneks sain ilma pikema närveerimiseta arstile ette näidata ja teadmise, et  see on üks munand seal uitamas. Tulevast kastreerimist see praktiliselt keerukamaks ei tee, ainult väike haavake ja õmblus tuleb sellele kohale.

Traks kaalub nüüd tervelt ühe kilo (200 gr juures) ja Triks 1,6 kg (300 gr juures). Söögiaegadel, kui konserve ja kana ette kannan, täidab trakside tuba suur matsutamine, Traks sööb kõigepealt ruttu enda söögi ja siis vaatab, kas saab Triksi poolelt ka midagi ahnitseda.

Lähipäevil lasen lapsed puurist välja müdistama. Mis seal ikka, hilisem deso lihtsalt veel suurema raadiusega.

Advertisements

2 responses

  1. Kas traksid on mõlemad poisid? Mulle jäi enne mulje, et Triks on tüdruk. Nad on mõlemad sellised iludused, et kui inimestega paralleeli tuua siis on looduse poolt täitsa raiskamine kui poisid on 🙂

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

w

Connecting to %s