Traksidega kliinikus

Olen mõnevõrra pettunud, et mitte öelda pahur.  Minu meelest näevad traksid välja ja käituvad nagu üsna terved kassid. Jah, näen, et silmad kindlasti ei ole 100% korras ja seenhaigus ei saa olla taandunud nii kiiresti. Ega ma lootnudki, et nad terveks tunnistatakse, aga ikkagi… Arstil oli asju, millega ta rahul ei olnud palju rohkem, kui neid, millega ta rahul oli.

transpordikotis ootel, natuke hirmus on

Silmadega ei olnud rahul, saime tugevama antibiootikumi – Ciloxani tilgad. Traksi haige silm on väiksem kui terve ja Triksi oma punetab.

Seen – helendab mõlemal, aga Triksil, kes sai ka tablette, tunduvalt vähem kui Traksil, kes sai ainult pesu, mis sest et rohkem kordi. Tabletikogus suuremaks ja mõlemale.

Triksi hingamine ei meeldinud, Doxoral nüüd mõlemale, doosid suuremad. Acic jätkub Traksile. Lisaks kõrvapuhastus ja vitamiinipasta ja pesu.

Positiivne oli see, et Traks on korralikult juurde võtnud – kaal 800 gr, Triks kaalub 1,3 kg. Võivad oma sarnaste hädadega ühte puuri jagada küll. Ega siis midagi, igaõhtused ja -hommikused kiusamised jätkuvad veel 10 päeva, siis uus kontroll. Loodan, et ravi mõjub ja kõrvaltoimeid ei tule.

Käes on rutiinne aeg, arvatavasti enam igapäevaseid postitusi ei ole tulemas. Eks pilte püüan ikka teha neist armsatest marakrattidest.

 

3 responses

  1. oh teid pisikesi seenelisi 🙂 aga silmad näevad vähemalt pildi peal küll täitsa juba ok-d välja. ikka juba täitsa korralike kassikeste moodi on. ja need 10 päeva – need lähevad ju tablette neelates lennates 🙂

  2. Pildi pealt paistavad silmad küll juba väga ilusad, eriti võrreldes esimeste piltidega. Küll need 10 päeva ka mööda saavad ja koos on kiisudel lõbusam ka. Pilte tahaks ikka regulaarselt näha nendest nunnudest:) Kiisudele palju paisid ja head paranemist.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.