Mürakarud

See, et Traksist olen mõnevõrra vähem kirjutanud, tuleb sellest, et teda on üsna võimatu normaalselt pildile saada. Ta tahab nii hirmsasti tähelepanu ja sülle, et tuleb koheselt ninapidi puuriuksele vastu ja ronib kättpidi üles nagu väike pärdik. Pilti saab ainult siis, kui ta unine on või on unustanud end mängima. Traks ei ole enam ka kuigipalju pallikese moodi, üllatavalt pikad koivad on ta omale alla kasvatanud 🙂 Sellest videojupist näeb neid koibi päris hästi ja ka  Traksile iseloomulikku põrkumist.

Igatahes on ta väga rõõmus, kui Triks tema puuri tuuakse, sest siis saab kogu hingest müdistama hakata. Ta on nagu väike kirp suurema looma kallal, kargab selga ja keksib narritades kõrval. Õnneks kohanes Triks Traksiga ruttu ja tundub, et liiga ta väiksemale ei tee. Traks oskab enda eest seista küll, kuigi enamus aega on selili, käpsud püsti, aga mängu algatab ikka tema esimesena.Nii võivad nad tundide kaupa maadelda, aga päris kokku elama ma neid ei pane veel, sest Triks oma metsiku söögiisuga sööks väiksema eest kohe kõik ära. Samuti ootan ära neljapäevase arstivisiidi, et mõlema tervis saaks üle kontrollitud.

Advertisements

2 responses

  1. Meeletult armsad mõlemad. Küll sa oled tubli, et sellistele õnnetukestele võimaluse andsid, koos veel kõige selle pesemise ja raviga. Kiisud on tänutäheks küll superarmsad ja silmad ka palju ilusamad kui enne. Küll nad varsti täitsa terved ka on ja nurruvad võidu.

Lisa kommentaar

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Muuda )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Muuda )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Muuda )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Muuda )

Connecting to %s