Mürakarud

See, et Traksist olen mõnevõrra vähem kirjutanud, tuleb sellest, et teda on üsna võimatu normaalselt pildile saada. Ta tahab nii hirmsasti tähelepanu ja sülle, et tuleb koheselt ninapidi puuriuksele vastu ja ronib kättpidi üles nagu väike pärdik. Pilti saab ainult siis, kui ta unine on või on unustanud end mängima. Traks ei ole enam ka kuigipalju pallikese moodi, üllatavalt pikad koivad on ta omale alla kasvatanud 🙂 Sellest videojupist näeb neid koibi päris hästi ja ka  Traksile iseloomulikku põrkumist.

Igatahes on ta väga rõõmus, kui Triks tema puuri tuuakse, sest siis saab kogu hingest müdistama hakata. Ta on nagu väike kirp suurema looma kallal, kargab selga ja keksib narritades kõrval. Õnneks kohanes Triks Traksiga ruttu ja tundub, et liiga ta väiksemale ei tee. Traks oskab enda eest seista küll, kuigi enamus aega on selili, käpsud püsti, aga mängu algatab ikka tema esimesena.Nii võivad nad tundide kaupa maadelda, aga päris kokku elama ma neid ei pane veel, sest Triks oma metsiku söögiisuga sööks väiksema eest kohe kõik ära. Samuti ootan ära neljapäevase arstivisiidi, et mõlema tervis saaks üle kontrollitud.

2 responses

  1. Meeletult armsad mõlemad. Küll sa oled tubli, et sellistele õnnetukestele võimaluse andsid, koos veel kõige selle pesemise ja raviga. Kiisud on tänutäheks küll superarmsad ja silmad ka palju ilusamad kui enne. Küll nad varsti täitsa terved ka on ja nurruvad võidu.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.