Traks ei jäänud Triksita

Samast kassikolooniast, kust pärit Traks, vajas taaskord ootamatult päästmist veel üks õnnetuke. Jah, sain hoiatatud, et kassipoeg on suurem ja on tige, aga minul sai järjekordselt südame hääl mõistuse omast võitu ja nii tuli üleeile Padi ja Pasteeti veel üks hoolealune. Koos teadmisega, et kurja tegelast ei saanud muudmoodi kliinikus üle vaadata kui narkoosi all ja et kaasavaraks samamoodi Traksiga  herpesviirus, sellest kole silm ja seen ikka ka kauba peale. Krae (mini selline) pandi ka hammustajale kaela, aga selle võtsin siiski kohe ära. Triks on umbes pool kilo suurem kui Traks ja seega ilmselt mitte samast pesakonnast. Sarnane on pikakarvaline kasukas, Triksil imekaunis hõbedane hall. Niipalju kui tigedik vaadata lubas, on tegu tüdrukuga.

Iseloom on Traksi omast totaalselt erinev. Traks aina nurrub ja mängib ja on tõeline südametevallutaja. Triksi puhul on saavutus juba see, kui kohe käpaga ei lajata. Saavutus on ka see, et tänasel süleseansil sai teda juba õrnalt teki haardest lõdvemale lasta ja ilma natist hoidmiseta paisid teha. Silma on võimalik kenasti ravida ja seene hävitamiseks saab Triks toiduga koos tabletti. Isu on tal õnneks üüratu. Ka pesta oleks teda muidugi varem või hiljem vaja, aga enne on hulk taltsutustööd veel ees.

Kõige tipuks on Triks kahel ööl end oma puurist välja nihverdanud. See ei ole kassipoegade puur ja teadsin, et vaatamata ettevaatusabinõudele on oht olemas, aga ikka pingutasin lootusrikkalt  silmi, kui öisel ülevaatusel kassikest puurist leida lootsin. Võta näpust, Triks põrnitses kas aknalaual või tegi põrandal Traksiga tutvust ja mina pidin jälle kogu oma unise kavaluse mängu panema, et väikest sõdalast puuri püüda.

Olen päris põnevil, kas Triks taltub või jääb tema saatuseks olla ilus, aga kuri kuninganna.  Mõlemad variandid on võimalikud, kuid mina annan kindlasti endast kõik, et nurr tuleks välja ja et kindad ning rätiku võiks kõrvale heita.

Kas leidub kodusid ka Kurjadele Ilusatele Kuningannadele…?

 

Triks täna varahommikul

 

Uudishimu ninaots paistab, Traks on parasjagu fööni all. Mis toimub?

 

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.