Täiesti ootamatu kassipoeg – Traks

Ma olen vilets “ei” ütleja. Eriti kui abi vajab kassipoeg otse tänavalt, kellele saatus on olnud armulisem kui õele-vennale, kelle varesed surnuks nokkisid. Eriti kui muud võimalust lihtsalt pole. Tõin kassilapse kliinikust koju koos kotitäie tarviliku kaasavara ja ravimitega. Aitäh abistajatele! Ravimist on palju, väikesel kassipoisil on silm väga haige, herpesviirus ja õnnetuseks ka seen. Mina ei karda neist midagi ega kedagi, aga kodune elu tuli käigupealt ümber korraldada. Mjauki ei saa enam öösiti vannitoas resideeruda ja ükski lahendus ei paista praegu piisavalt hea.

Aga väike Traks on tubli – nurrupõrin on sees, jaksu mööda mind ronida ja kasvõi sabaga mängida on küll, endal kaalu vaid 543 grammi. Arsti hinnangul on ta juba 6-7 nädalane, nii et kosumisruumi on veel kõvasti. Süüagi ei oska ta veel ise, aga arvan, et saame selle  peagi selgeks. Pärast poolt tundi toitmisega mässamist avastas ta nimelt, et näpu otsas olevat kraami võib aplalt rünnata ja alla neelata.

Ravidelehe kleepisin seinale, et pikast nimekirjast midagi ei ununeks. Ma ei saa seda küll lubada, aga usun südamest, et raviga saame silma ilusaks ja seenest saab ju ka alati jagu. Loodan, et Traksile veeprotseduurid meeldivad.

Täna ööbib ta  transpordipuuris, homme vaatan, kuidas ta suurde puuri sobitub, sest juba praegu paistab, et energiat sellel põnnil jagub.

Selline ta on – pikakarvaline, tundub, et triibulise kasukaga armas väike Traks

hoiukodusse jõudes oli uni magus

 

silm on praegu kole, aga võitleme-ravime

 

kõrvad viltu raputatud, kuid puhtad

 

tualett pärast esimest tutvumis- ja süleseanssi

 

 

Advertisements

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

w

Connecting to %s