Natuke pilvi, aga päikest ka

Mul oli varem väike plaan Mjauki eile vaktsineerida. Tegelikult aga pidasin kliinikuskäiku vajalikuks igal juhul, sest nädala sees tekkinud väikesed nüansid Mjauki tervise osas panid mind kukalt kratsima. Turja peal teatud nurga all vaadates on märgata natuke hõredama karvaga kaetud kohti. Samuti kurgu all. Alahuul oli nagu natuke paistes. Tissid samuti. Mjauki ise on rõõmus väike traageldis, tema olekust muresid-vaevasid välja ei loe. Vaatasime siis kliinikus kõigepealt kassi seenelambiga, aga õnneks ei helendanud seal midagi ja ega paistnudki sedamoodi, et võiks, ei osanud närveeridagi.  Nahk ise oli täitsa ilus. Arst jäi arvamusele, et Mjauki on uue toidu vastu allergiline, sest need nähud tekkisid pärast seda, kui olin hakanud andma Intestinali kuivtoitu, et Mjauki liivakasti sisu oleks jälle hindele viis, mitte neli miinus mõningase haisulisaga.

Arst aga käskis nüüd tagasi turvalise Sensible peale minna. Õnneks Mjauki sööb hea isuga kõiki krõpasid. Paistes tissid on hormoonidest ja see läheb ise tasapisi üle, midagi ette võtma ei pea. Nii et tulime koju tagasi lootuses, et saame neist väikestest takistustest koduvalmis kassiks saamise teekonnal peatselt üle. Usun, et saamegi, võib-olla juba nädala pärast.

Mjauki on oma staabi nüüd kolinud aknalaualt pesumasina peale. Seal on mõnus tekk ja pesa ning asub kohe ukse kõrval. Sealt ta mind suurte silmadega alati uudistab, kui tema valdustesse sisenen. Tal on ka kohutavalt vahvad häälitsused – kõrged siristamised, mis lõpevad väikese kääksatusega, kui ta kuskilt maha hüppab. Ja oma juttude rääkimiseks mulle ütleb ta peenikese häälega nääks ja määks. Näiteks siis, kui kurdab, et kõik mänguhiired on jälle pesumasina all ja liivakasti taga. Mänguhiir, muide, oli ka kasulik abivahend Mjauki transpordipuuri paigutamisel. Loopisin selle puuri ja sekundiga oli Mjauks sellel järel ja puuriuks tema taga kinni. Kellele neid laialiaetud käppasid ja väikest maadlust ikka vaja, kui kella peale minek.

Mjauki oskab veel imearmsasti käppadega sõtkuda. Täna tegi ta seda töötava pesumasina peal. Palun, siin on 7-sekundiline stiilinäide:

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.