Patsient Mjauki

Vaatamata kraele, antibiootikumile ja hoolitsusele läks Mjauki opihaav veel hullemaks. Arstile see samuti sugugi ei meeldinud, mida võiski arvata. Sellist asja polevat tal ammu esinenud, reaktsioon niidile või tont teab, mis on põhjustanud sellise pildi.

Kliinikus hoidsin hinge kinni, kuidas Mjauki end üleval peab. Kodus oleme suurimad sõbrad, paneme ninad kokku ja pailimiit ei saa kunagi täis, aga uued olukorrad talle eriti ei meeldi. Natuke sai haava puhastada ja küüsigi lõigata, kui Mjauki hakkas väänlema ja hops laualt tooli alla ta maanduski. Sealt pakiti ta pehme jaki sisse, kapuuts pähe ja protseduurid jätkusid. Arst lohutas ja näitas, et haav ise olegi tegelikult väga kole. Aga kergemaks see kiisu elu muidugi ei tee, nüüd sai ta veel vestikese ka selga. Ilusa sinise. Minule jääb kodune ülesanne vest iga päev lahti sõlmida, haav puhastada, määrida ja uus tugevatoimeline antibiootikumikapsel suhu toppida. Kodus ronis Mjauks oma tuttavasse puurinurka, ajas varbad laiali ja lõi nurru jälle lahti. Armas leplik sõbrake.

Mina küll lootsin, et ei lähe kaua, kuni krae saab ära võtta ja kass sellest tüütusest vabaks, aga ei ole ette nähtud, hoopis uued aksessuaarid ja igaks päevaks natuke kiusamist. Mjauki jumaldab vitamiinipastat, sellega me päeva alustame ja sellega lõpetame.  Ka kliinikus sai ta autasuks vapra käitumise eest törtsu pastat ja palju kiitust.

Lisan veel ühe pildi silma tegevast ja haigutavast Mjaukist. Veel vestita, aga juba kraega kaunistatult.

Lisaks rõõmustasin eile, kui nägin tuttavaid telliskive-kasse oma standardkohal ootamas. Valgelapiline istus, näitas oma poolpaljast kõhtu ja põrnitses mind tigeda näoga. Õigusega ka, mul ei olnud juhuslikult neile midagi külakostiks kaasas. Aga vähemalt on nad alles, kassitädi arvas, et nad olid vahepeal turu teises otsas, kust neid tulemas nähtud.

Advertisements

Lisa kommentaar

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Muuda )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Muuda )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Muuda )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Muuda )

Connecting to %s