Aga tallikassiks?

Enne kui see hetk päriselt kätte jõuab, et kassike oma elu tänaval jätkama peab, proovin hüüda maakodusid appi. Maalehte läheb kuulutus, kus otsin talu- või tallikohta oma telliskivi murelastele. Kahjuks on pildiga kuulutus üle mõistuse kallis, aga ehk mõni loomasõbralik kodu märkab tagasihoidlikumaidki ridu.

Telliskivi käis eile steriliseerimisopil ära. Kokkuleppel arstiga on märgistatud ka kassi vasak kõrv, juhuks kui peaks tekkima võimalus, et keegi veel asub sama kassiga tegelema.

Nagu kartsin, oli olemas ka väike tiinus, mis tähendab, et pean mustaga kiirustama. Kuhu ja millal, on kahjuks veel suure küsimärgi all.

Valge tegelane tegi uue põgenemiskatse, kui oli juba kliinikust turvaliselt koju jõudnud ja ootas vannitoas transpordipuuris, kuni köögis toitu valmis seadsin. Täiesti arusaamatu, aga ta oskas ka kontrollitud transpordipuurist välja murda ja vupsas muidugi jälle akna ligi. Õnneks ei olnud ta saavutanud veel täisvalmidust vastu võidelda ja sain ta rätiku abiga kuidagi puuri pusitud.

Praegu paistab kosumine minevat väga kenasti, sööb isukalt ja õnneks ka toidule lisatud vitamiinipasta läheb limpsti alla. Minuga suhelda ei taha, taganeb hirmunult.

Läheb kuidas läheb ja kurvad emotsioonid tuleb üle elada, aga olen vähemalt enda poolt teinud kõik võimaliku, et kaasa aidata ühe  kassikoloonia lõputu paljunemise peatamisele.

Advertisements

2 responses

Lisa kommentaar

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Muuda )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Muuda )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Muuda )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Muuda )

Connecting to %s