Muksu argipäev vol 3

Muksu on üks energilisemaid hoiukasse, kes Padi ja Pasteet teenuseid on kasutanud. Lepib ohates sellega, et kohalikud vanurid (kassid siis) ei viitsi eriti  mängida, aga hiiri ja palle ometi jagub, pole probleemi!Nii võib ta tundide kaupa omaette müdistada, aga eriti tore, kui keegi viitsib neid mänguasju talle kaugustesse ja kõrgustesse loopida.

Söögieelistustega on Muksul samuti natuke omapärased lood. Ta on omaks võtnud need väikesed rutiinid, kui  kassidele rootsi laud kaetakse, mis tähendab, et saba sirge tuleb ükskõik kust kohale lennata, aga konservide või värskelt ette kallatud krõbinate vastu ta huvi ei tunne. Igasugune liha- ja kanakraam sobib küll või lumekrabi või hapukoor ning kui veel sinki saaks… Kuivtoitu sööb ta ikka ka, aga enam ei kõlba mitte ükski kassikonserv.

Ka toidu tegemisel proovib Muksu abiks olla, vallutades pliidipinnad.Magamisajaga on tal  samuti oma kombestik välja kujunenud. Voodis ta enam eriti ei maga, eelistab omaette tukkumist, aga varahommikul tuleb ta oma kurguhäälse sirinaga otse üle kõigi tekialuste ja tekipealsete kehaosade ning  see, mis ette jääb, võetakse õrnalt hammaste vahele. Õnneks saab ta aru, kui see magajas just erilist vaimustust ei ärata ja läheb jälle oma tegemiste juurde tagasi. Või siis sätib end ikkagi kaissu nurruma, kui tema meelelahutuse jaoks üles ei tõusta.

Niisuguseid asendeid võetakse tavaliselt õhtuti diivanil, kui enam ei jaksa kahekümneseitsmendat tiiru mööda elamist teha, hiir hambus.Vahel on Muksikul veidi hullumeelne nägu peas :), aga sellele järgneb või eelneb tavaliselt mõni intsident mänguhiirega.

 

One response

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.