Endiselt tubli Hr Donald

Hr Donald on nüüdseks käinud end veelkord kliinikus ette näitamas ja hindega “väga hea” sealt koju tulnud. Tõepoolest tundub, et liigne kratsimine oli kas ebasobivast toidust või eemaldatud põletikulise kihvaga seoses. Toit ümber vahetatud, kihv läinud ja Donald sügab end nüüd nii vähe või palju, kui üks tavaline kass ikka. Tasuks hea käitumise eest saab Donald veel rohkem paisid. Tasub ainult käsi välja sirutada, kui ta juba sätib end ise selle alla valmis ja ootele. Paisid  oskab ta väga hinnata – nurr käivitub kohe. Lisaks pakub ta mõnusat kaisuseltsi, niheleb end ikka nii lähedale kui saab ja sätib end mõnusatesse asenditesse. Pahandusi endiselt ei tee, veedab oma päevi rahulikult  oodates, kuni keegi leiab just tema endale seltsiliseks. Maailma parimaks.

kellele ei meeldiks karbid 🙂

6 responses

  1. Kui vana Donald on? Ilus pikema koonuga kass… Viimasel ajal on ikka säänseid ja määnseid põhjusi esile kerkinud, miks kassi oleks vaja… Pole ikka julenud võtta…

  2. Donaldi vanust ei oska täpselt pakkuda, nagu ikka tänavalt tulnud kasside puhul. Kindlasti ei ole ta enam noor – on juba oma olekult selline väärikas ja soliidne. Ise pakun 5-7 aastat talle. Soovi korral võin kassi võtmist pikalt ja põhjalikult julgustada :). Eriti Donaldi suguse kassi, kes tüli ei tee, aga annab nii palju.

    • Mnjah, mul on uue korteri üürimise aktsioon käsil. Tuleks seal kerget remonti teha, vana väsinud elamist pisut kenamaks putitada. Võtab aega. Aga uue lehekülje peal võiks põhimõtteliselt olla veel lisaks üks uus julge samm….

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.