Tubli patsient hr Donald

Hoiukodu märkas, et Donald on hakkanud ennast pea piirkonnast kratsima, sinna oli tekkinud ka katkisi kohti ja nii läksime arsti juurde kontrollima, mis seda võiks põhjustada. Selgus, et tõenäoliselt on tegu allergiaga ja ilmselt toidust. Vahetasimegi siis kõigepealt kuivtoidu välja ja uued kliinikukonservid ka juurde. Õnneks ei ole Donald toidu osas valiv ja kohanes uue menüüga kohe. Lisaks soovitas arst eemaldada ühe kihva, mis paistis kassile valu tegevat.

Eile käiski hr Donald kliinikus uuel visiidil, kus oli meeldiv kuulda, et toiduvahetusest on kasu olnud, aga muidugi on liiga vähe aega möödas, et midagi lõplikku saaks öelda. Ka kiuslik kihv sai eemaldatud ja seegi läks kenasti. Narkoosi all protseduurid panevad alati muretsema, aga Donald ärkas ja kosus kiiresti. Kuigi loomaarsti juurde minnakse ikka mingi mure või tülika protseduuri kartuses, siis vähemalt seda küll pelgama ei pea, kuidas Donald seal end üleval peab. Ikka härrasmehelikult, kuidas muidu – rahulikult, kannatlikult, arstitädi ründamata.

Hoiukodus on Donald endistviisi heas kirjas. On muutunud mängulustilisemaks. Oskab endale tähelepanu tõmmata, kui seda parasjagu arvab vähevõitu olevat, nt veidikese tugitooli- või diivanikatte parandustöödega 🙂 Jumaldab põrandakütte peal pikutamist ja kaisus magamist. Tõeline sõber!

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.