Tubli patsient hr Donald

Hoiukodu märkas, et Donald on hakkanud ennast pea piirkonnast kratsima, sinna oli tekkinud ka katkisi kohti ja nii läksime arsti juurde kontrollima, mis seda võiks põhjustada. Selgus, et tõenäoliselt on tegu allergiaga ja ilmselt toidust. Vahetasimegi siis kõigepealt kuivtoidu välja ja uued kliinikukonservid ka juurde. Õnneks ei ole Donald toidu osas valiv ja kohanes uue menüüga kohe. Lisaks soovitas arst eemaldada ühe kihva, mis paistis kassile valu tegevat.

Eile käiski hr Donald kliinikus uuel visiidil, kus oli meeldiv kuulda, et toiduvahetusest on kasu olnud, aga muidugi on liiga vähe aega möödas, et midagi lõplikku saaks öelda. Ka kiuslik kihv sai eemaldatud ja seegi läks kenasti. Narkoosi all protseduurid panevad alati muretsema, aga Donald ärkas ja kosus kiiresti. Kuigi loomaarsti juurde minnakse ikka mingi mure või tülika protseduuri kartuses, siis vähemalt seda küll pelgama ei pea, kuidas Donald seal end üleval peab. Ikka härrasmehelikult, kuidas muidu – rahulikult, kannatlikult, arstitädi ründamata.

Hoiukodus on Donald endistviisi heas kirjas. On muutunud mängulustilisemaks. Oskab endale tähelepanu tõmmata, kui seda parasjagu arvab vähevõitu olevat, nt veidikese tugitooli- või diivanikatte parandustöödega 🙂 Jumaldab põrandakütte peal pikutamist ja kaisus magamist. Tõeline sõber!

Advertisements

Lisa kommentaar

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Muuda )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Muuda )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Muuda )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Muuda )

Connecting to %s