Kodu ootel

Uus aasta algas Muksul tõenäoliselt kraanikausis, mis tundub olevat tema tõeliseks lemmikkohaks saanud. Isegi pärast eilset kastreerimisoppi, kui keerasin põrandakütet kõvasti juurde ja valvasin tema toibumist niipalju kui sain, eelistas ta pikutamiseks kõvemaid ja külmemaid pindu. Igatahes on Muksuga kõik korras, nurrmootor töötab, pallimängud on käpas ja tuju kassipoisil hea. Muksu võttis esimese nädalaga hoiukodus juurde lausa pool kilo, täitsa tubli mütakas on ta juba.

Kuigi ka Migri söögiisu on endiselt üüratu, (kokkuvõtvalt – kogu aeg on kõik otsas), on ta siiski vennast pisem ja steriliseerimiseni läheb veel veidi aega. Eile sai ta esimese vaktsiini ja arst tunnistas ta üheks terveks ja vahvaks kassipreiliks. Migril on  kodu juba olemas, kes läbis edukalt 2 intervjuuvooru ja ootab nüüd kannatlikult, kuni Migri saab “valmis”.

Muksu ja Migri uusaastahommikul

Minu uusaastalubadus on, et uued hoiukassid saavad suupärasemad nimed  – praegu läheb mu keel alalõpmata sõlme, kui kassikestega suheldes kõlab selliseid versioone nagu Miksu ja Mugri, Miksi ja Mugru, Muksi ja Migru jne 🙂

One response

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.