Migri ja Muksu

Jõululaupäeval sain omale uued vahvad sõbrakesed, kelle eest hoolt kanda ja päris kodud leida.  Majaka tn kandist pärit õde-venda, kes on koduse kassi selle suve hakul sündinud pojad. Migri ja Muksu ise ei ole kodust elu kuigipalju tunda saanud, kuna nende ema jäi hoolimatute peremeeste tõttu lageda taeva alla. Mingi võimalus kuskil lagunenud majas oli neil peavarju saada ja õnneks leidus ka toitjaid.  Seetõttu on kassikesed inimesega sõbralikud ja taltsutamise vaeva nägema ei pea. Samuti ei ole nad sugugi kõhnad ja ka tervis paistab korras olevat.

Esialgu ei oska ma neid  veel kuigi hästi kirjeldada, alles hakkame tutvust looma.  Soovitada julgen aga igasse heasse kodusse, sest mõlemad on julged ja usaldavad, nurruvad ja lasevad end võtta ja hoida. Ma ei tea ainult, kui kaua läheb, kuni nad saavad aru, et  iga söögikord ei ole viimane. Praegu hävitatakse ette pandud toit hetkega ja väga aplalt.

Niisiis, kuna iseloomude variatsioonidest ma veel ei tea, piirdun esialgu piltidega. Selline on Muksu, väga armsa näo ja olekuga kassipoiss, kes on täna hakanud palju jutustama-piiksuma. Ei teagi, kas kurdab või rõõmustab  või igatseb midagi.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ja Migri – võrratu pikakarvalise kolmevärvilise kasukaga kassitüdruk, uudishimulik ja ilmselt ka teadlik oma ilust, meeldib poseerida 🙂 Lähipäevil saab Migri veel kaunimaks, sest see uhke kasukas vajab pesu, kammimist ja mõned pusad eemaldamist.  Tegelikult ma usun, et ta hoiab oma kasuka ka iseseisvalt väga korras, sest pusasid ei ole sugugi palju ja mõningasest tolmust ei ole sellise pori ja õueeluga ju kuidagi pääsu.

 

 

 

Pidin kindlasti jäädvustama ka Migri eriti puhvis tagumise poole 🙂

 

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.