Vaikus majas

Küll on raske kassist kirjutada, kui peategelane selleks kuigipalju põhjust ei anna. Ei mingeid sekeldusi, pahandusi, üllatusi. Hr Donald on endiselt  ääretult rahulik  ja sümpaatne kass. Ta elab küll olude sunnil eraldatuses ja ei ole teada, kuidas ta käituks päris tavalises kodus, aga olen veendunud, et kardinates rippujat ja tapeedikratsijat temast kindlasti ei ole. Pigem otsib ta kõiki võimalusi, et saaks kuidagi inimese lähedusse end pikutama sättida. Pruugib mul näiteks ainult käsi välja sirutada, kui ta sellele juba vastu silib. Süles seab Donald mõnusasti käpad kõhu alla ja vaikne nurr käib kogu aeg taustal.

Huvitaval kombel meeldib talle olla madalamatel pindadel. Pigem põrandal ja tumbal padjal kui aknalaual ja pesumasina otsas, mis on teiste hoiukasside lemmikkohad olnud.

Tundub, et ta mõistab – hea küll, siin ma nüüd siis olen, ilmselt on see üks ajutine peatuspaik. Kõht on täis, põrandaküte on eriti mõnus, patjadel pole ka viga. Paisid ja tähelepanu võiks alati rohkem olla, kuid lepin sellega mis pakutakse. Aga voodisse kaissu ja tugitooli ja köögilauale sinki näppama tahaks ju ka… Ilmselt peab lihtsalt kannatlik olema.

Ja musta kassi pildistamine! Kuidas küll see öömust nina, tumekollased silmad ja pantrikoon saaks niimoodi pildile, et kõik näeksid, kui vahva kassiisandaga on tegu. Hea küll, võib olla ta ei ole just “nunnu”, aga on võluv ja šarmantne ning  headuse kehastus kõige tipuks.

NB! Üks valge vurr särab teiste mustade hulgas, kas näete 🙂

 

One response

  1. Tollel teisel pildil õhkub Hr Donaldist kohe sellist iidset kassihõngu ja müstilist salapära, mida inimesed paraku alati ei hooma.
    Kolmandale pildile on jäädvustatud aga tema toredalt pikk saba.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.