Vaikus majas

Küll on raske kassist kirjutada, kui peategelane selleks kuigipalju põhjust ei anna. Ei mingeid sekeldusi, pahandusi, üllatusi. Hr Donald on endiselt  ääretult rahulik  ja sümpaatne kass. Ta elab küll olude sunnil eraldatuses ja ei ole teada, kuidas ta käituks päris tavalises kodus, aga olen veendunud, et kardinates rippujat ja tapeedikratsijat temast kindlasti ei ole. Pigem otsib ta kõiki võimalusi, et saaks kuidagi inimese lähedusse end pikutama sättida. Pruugib mul näiteks ainult käsi välja sirutada, kui ta sellele juba vastu silib. Süles seab Donald mõnusasti käpad kõhu alla ja vaikne nurr käib kogu aeg taustal.

Huvitaval kombel meeldib talle olla madalamatel pindadel. Pigem põrandal ja tumbal padjal kui aknalaual ja pesumasina otsas, mis on teiste hoiukasside lemmikkohad olnud.

Tundub, et ta mõistab – hea küll, siin ma nüüd siis olen, ilmselt on see üks ajutine peatuspaik. Kõht on täis, põrandaküte on eriti mõnus, patjadel pole ka viga. Paisid ja tähelepanu võiks alati rohkem olla, kuid lepin sellega mis pakutakse. Aga voodisse kaissu ja tugitooli ja köögilauale sinki näppama tahaks ju ka… Ilmselt peab lihtsalt kannatlik olema.

Ja musta kassi pildistamine! Kuidas küll see öömust nina, tumekollased silmad ja pantrikoon saaks niimoodi pildile, et kõik näeksid, kui vahva kassiisandaga on tegu. Hea küll, võib olla ta ei ole just “nunnu”, aga on võluv ja šarmantne ning  headuse kehastus kõige tipuks.

NB! Üks valge vurr särab teiste mustade hulgas, kas näete 🙂

 

Advertisements

One response

  1. Tollel teisel pildil õhkub Hr Donaldist kohe sellist iidset kassihõngu ja müstilist salapära, mida inimesed paraku alati ei hooma.
    Kolmandale pildile on jäädvustatud aga tema toredalt pikk saba.

Lisa kommentaar

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Muuda )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Muuda )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Muuda )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Muuda )

Connecting to %s